dlake repa vjeverice

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
za sta sve mogu da se koriste koje su im osobine, eto svako neka napise sta zna i misli i imacemo jedan koristan topic posto ne znam za sta najbolje da iskoristim ovaj repic
 

architect

Junior member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
48
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Uvek ti je na raspolaganju da od njega napravis dabing. Iseckaj ga sitno, pa da vidis sta je dabing.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Istina, moze od toga biti super dabing isto kao i od zeca. Ja sm bas pre sat vremena jedan komadic krzna pretvorio u dabing. Ne znam od koje je zivotinje. Neka kratkodlaka zivotinja sa tamno smeđim krznom i sivio smeđim puhom ispod. Sada imam lep dabing od toga. Vec par godina ga imam i nisam znao sta cu od njega. Eto danas je to postalo dabing :)
 

drbane

Newbie
Učlanjen(a)
19.11.2006.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
Ako imas tamno smedju dlaku iz repa domace veverice koja je 4-6 santimetara duga ona se moze koristiti(kao dodatak u ledja uz druge materijale) i za izradu manjih strimera. Kod nas se ponekad(retko) u prodaji mogla naci i dlaka severnoamericke veverice koja je tamnosivo/braon sa tamnim vrhovima(ako slucajno imas takvu)i ona je dobra za ledja malih strimera tipa muddler(imitacija pesa.
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
512
Broj reagovanja
169
Dlaka sive (americke) veverice se pored strimera koristi i za neke tradicionalne mokre muve , kao sto su Picket Pin i Fledermaus Nymph (potrazi na Google). Ako koristis evropsku vevericu dobices tamniju verziju ovih muva.

Evo slike jedne muve u Wulff stilu sa repom i krilima od americke veverice. Ako koristis crnu vevericu umesto sive dobijas izrazeniju siluetu muve.

newwulff.jpg
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
u pitanju je smedja vjeverica, platila je glavom kradju ljesnjaka pre jedno dva meseca, a imam i od puha rep on je sive boje samo su dlake nesto malo ostrije
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
imam i od puha rep on je sive boje samo su dlake nesto malo ostrije

Posted on: 11/29 19:55:35
gde si nasao taj rep ,jel ima gde da se nabavi to je vrhunski materijal
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
moj deda utepa jednog(puha) pre par meseci al nisam znao sta sa njim pa je zavrsio pod zemljom,a veverice mi pokradose sve orase al nikako da je pogodim!!!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Puha sam utepao ljetos na stablu kruske a vevericu naravno na orahu :lol: , inace zna biti puhova na stablu po 5-6, pa ih se moze namlatiti uz bateriju vazdusnom jer se krecu samo nocu. (ali kada su kruske na stablu)
 
Vrh Dno