Dobro dosli!!!

Z

Zakula

Guest
Laki,nemoj da me nervirash!! :eek: :eek:KAko da ne pravimo dvogodishnjicu??MOramo da pravimo dvogodishnjicu,makar sedeli kod tebe u dvorishtu!!Kupicemo pivo,ja cu da donesem rakiju,pa malo roshtilja...Jednostavno moramo da napravimo flyfishing party!! :yeswink: :yeswink:
 

greyling

Newbie
Učlanjen(a)
30.08.2006.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
Mr.Zakula je napisao(la):
Laki,nemoj da me nervirash!! :eek: :eek:KAko da ne pravimo dvogodishnjicu??MOramo da pravimo dvogodishnjicu,makar sedeli kod tebe u dvorishtu!!Kupicemo pivo,ja cu da donesem rakiju,pa malo roshtilja...Jednostavno moramo da napravimo flyfishing party!! :yeswink: :yeswink:

A sto da se trosite na rostilj, izvadite klenovinu iz zamrzivaca, oskudacija be :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
greyling je napisao(la):
Mr.Zakula je napisao(la):
Laki,nemoj da me nervirash!! :eek: :eek:KAko da ne pravimo dvogodishnjicu??MOramo da pravimo dvogodishnjicu,makar sedeli kod tebe u dvorishtu!!Kupicemo pivo,ja cu da donesem rakiju,pa malo roshtilja...Jednostavno moramo da napravimo flyfishing party!! :yeswink: :yeswink:

A sto da se trosite na rostilj, izvadite klenovinu iz zamrzivaca, oskudacija be :D

Nemamo klenovinu, sve otišlo na Palilulski pijac.  :hammer: :hammer:
Da nemaš ti, Greyling, nekog lipljena da se učipiš? Platićemo. :gace:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
dr.lucky je napisao(la):
Ajd da malo kukam, ideja je bila pred realizacijom, ali sam ja zavrsio u bolnici prosle godine i trt. ubrzo stize mnogo ideja vezanih za ovakve fore! :tbumb:

To lave  :tbumb:
 
Vrh Dno