Dovidjenja drugari musicari!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Upravo sam "napusen" od strane velikog Mixmastera, koji vec polako uzima magicni stpic i pretvara se u gazdu sajta. Zloupotrebio je Lakijevo stanje da preuzme vlast. Naime odlucno je rekao da ce sajt procvetati ukoliko sa njega odu Simpson i Sumadinac, ja sam odlucio da tako i bude. Verujem da je lepo bilo druziti se sa vama dugari. Bilo je tu svakakvih postova, teskih reci, zezanja, pljuvanja, ali ljudi smo da to jedni drugima odbijemo na salu. Ukoliko sam nekoga uvredio, ovim putem se izvinjavam jer stvarno nije bila namera. Vec godinu dana unazad koliko sam clan ovog sajta, skoro svaki dan sam bio prisutan i nesebicno davao svoj doprinos. Laki me je postavio za moderatora iz zahvalnosti. Posto sam postao verovatno Mixmasteru nekakav konkurent, jer drugih razloga nema da bi me terao sa sajta, resio sam da naputim ovaj miran kutak u kome sam se osecao kao medju "svojima". Posto je Mixmaster poznat po tome da tera ljude razlicitim ponizavanjima kao sto svi vec znate i da pravi od Zakule Olivera Edwardsa (decko nista nije kriv samo se krece u pogresnom drustvu), ne znam zasto, mozda ga zlostavlja ili ima nekakvu korist to sada nije bitno, a kad na to padnu kritike onda "Sumadinac idi sa sajta, vec gledam kako ce biti bolje". Ako je tako neka bude tako! O idejama, za pravljenjem novog sajta zaboravite, jer Sumadinac nije Mixmaster da zabija noz u ledja nasem prijatelju Lakiju, koji nije duzan da pored borbe sa bolescu, bori sa Sumadincem i Mixmasterom!!! Moj stav da ciljno musicarenje babuski, bodorki, povrusa, suncanica, gusaka.........kavari renome tradicionalnog "musicarenja", ostro je osudjen! Veliki Mixmaster, se pojavljuje na sajtu sa nekakvim fix idejama od bicevanju, a ne zabacivanju, o nenormalnom nosenju riba sa reka......protivljenje vec sve sirem pokretu C&R, ja sam odlucio da ne ucestvujem u takvim raspravama. Mozda ste primetili, a mozda i ne, da je bas taj Mixmaster svojim idejama o nosenju gumenih opanaka umesto standardnih cipela u sred bosne i svojim nenoralnim pricama o easy level musicarenju salmonida, vec je oterao neke proslavljene srpske musicare koji bi trebalo da daju najveci doprinos, a neki nisu ni pomislili da dodju na sajt. Zavhalimo Mixmasteru na svemu! Dovidjenja prijatelji i neprijatelji, vidimo se na salmonidnim vodama loveci "SRPSKOG LIPLJENA"-kojeg kako Mixmaster kaze da nema!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:-( Ajde bre sumadinac, ostani u inat ;-) Ne treba da odlazis. Vidim dosta sam propustio ovih dana dok nisam dolazio na sajt...ehhg. Sto se tice tradicionalnog musicarenja i modernog ja isto ne zelim vise da raspravljam. Razumem da jedni vole jedno drugi drugo i o tome raspravljati nema smisla. Jedno je sigurno da se ljudi vremenom menjaju i isto tako svoja mišljenja. Jednom tradicionalac postane i moderan ili suprotno, sve je moguće tako da je sve to relativno i bezveze za neke naširoke rasprave. Tolerancija ili razumevanje je najvažnija, opraštanje je tu ko zagrljaj i daje na kvaliteti...Sumadinac, ajde i ti lepo vaskrsni ko Mix onda pa da se nastavimo lepo družiti. Ja se isto ko ti ovde osećam lepo kao sa svojima...I ne bi da jedan naš ode!!!
Nemoj da ideš, bre ;-)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Nadam se da je ovo poslednja gomila gluposti od strane takozvanog Šumadinca. Hvala mu što nas je napustio, jer, sudeći po njegovom delovanju na ovom sajtu, ne samo da nam stvarno ništa neće zafaliti, nego će se i sve mušičarske teme bolje razmatrati. Vrlo je lako uveriti se u to. Svaki član sajta može ući u istoriju postova i ostalih aktivnosti bilo kog drugog člana. Desni klik na ime Sumadinac ili Simpson, otkriće sa kakvim namerama i znanjem su pristupili veoma aktivnom učešću na mušičarskom forumu.
Ubeđen sam da bi, da je pristup forumu bio malo stroži i da, ljudi poput Sumadinca i Simpsona H i sličnih nisu ometali svaku, ali baš svaku mušičarsku temu, ovaj sajt bio mnogo ispunjeniji svakojakim vrednim podacima i mušičarskim fazonima, koje bi mnogo radije otkrivali oni koji ih znaju. Ovako, baš oni koji rado pišu i članke i izveštaje sa voda i otvaraju važne teme i rado odgovaraju na sva pitanja početnika, morali su da 90% vremena potroše na "obračune" sa svakojakim tobožnjim "neistomišljenicima".
Ja nisam vlasnik, niti moderator ovog sajta i ne mogu nikog da isteram odavde, ali ako mogu da utičem na Lakija, koji je postavio i osmislio ovaj sajt, prvi savet će mu biti da spreči upade svakojakih čudaka, a da okupi one koji nešto o mušičarenju znaju, kao i one koji bi da nešto saznaju.
Siguran sam da ovaj sajt nije bio pravo mesto za Simpsona i Sumadinca i drago mi ja što ga napuštaju.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Dodatak: Nikad nisam Sumadincu niti Simpsonu uputio nikakvu psovku, niti ružnu reč, tako da je ono "napušen" iz prve Sumadinčeve rečenice, obična laž.
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Za sumadinca nemam ruznu rec jer nije od onih koji se preterano eksponiraju nego odlucno brane svoje stavove i ne namecu ih drugima, a o kulturi izrazavanja na sajtu i nacinima na koje ukazujemo jedni drugima na greske ili dajemo pohvale jos jednom smo dokazali da smo prosti narod sa balkana (cast izuzetcima koji pisu iz dalekog svijeta jer su odrzali kulturu pristupa i na vreme napustili ove krajeve) A ni sumadinac nije bez dlake na jeziku ali ipak mislim da ove stvari oko natjerivanja sa sajta ne idu nikom od nas u prilog stoga lepo bi bilo da svi malo spuste loptu i prekontaju kako izgleda njihov nastup posmatran ocima drugih clanova (kao djeca u osnovnoj)
Ono sto je meni licno zao je to sto ovo gore napisano se pojavljuje na ovim stranama po ko zna koji put
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Zao mi je sto nisam kopirao stranicu sa sinocnjeg shoutboxa, gde je Randja otvoreno rekao da mu smetam (kao i Sumadinac) i rekao da bi sajt bio neuporedivo bolji bez nas dvojice.
Postujuci iskustvo coveka koji za sebe tvrdi da je prvi Srpski instruktor musicarenja, a smatrajuci da je musicarenje mnogo vise od onoga sto on zastupa, pocev od njegovih stavova o prodaji ribe, pa sve do poslednjeg i aktuelnog C&R stava, ja sebe vise zaista ne vidim u ovoj prici. Sajt je smisljeno skrenuo u, po meni, pogresnu stranu sa ko zna kakvim motivima.
Posto sam od samog pocetka ovde, zelim mu sve najbolje, a mislim i da ste imali sta da procitate od mene.

Za sve koje sam upoznao i rado se druzio sa njima, moj email je [email protected]

pozdrav
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ako ste bas tako odlucili :-( ... hvala Bogu za MSN :)
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
bas steta sto su sumadinac i simpson otisli sa ovog sajta,
dobri su musicari (u pravom smislu te reci) i ljudi pre svega , i ovaj sajt je mnogo izgubio videcete to svi
a ovako izgleda kodeks ponasanja jednog pravog musicara:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Nadam se da se Ugly si neće naljutiti za malu ispravku. Napisao je: "jos jednom smo dokazali da smo prosti narod sa balkana (cast izuzetcima koji pisu iz dalekog svijeta jer su odrzali kulturu pristupa i na vreme napustili ove krajeve)"
Ja sam pripadnik jednog od najcivilizovanijih naroda i ne volim kada ljudi napuste svoju domovinu, zamenjujući je stranom zemljom.
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Ne uopste se ne ljutim i priznajem da sam se malo vise bio zahukteo, samo nisam opisao ono sto sam mislio ali evo da se ispravim, ja smatram da covek ma gde bio nosi svoju domovinu i obicaje u srcu i dusi, ali oni koji su otisli su odrzali kulturu izrazavanja i ne koriste reci koje mi cesto ovde upraznjavamo a samim tim i predrasude o tome da li neko nesto znaci a ko ne svi smo mi samo male figurice i nema bolji pametniji jaci veci... dajte da se smirimo opet ovo ide predaleko u pogresnom pravcu.

Mi jesmo narod sa kulturom i istorijom starom hiljadama godina za razliku od amerikanaca i slicnih ali nemojmo se medjusobno na sajtu rasterivati, ima ovde i srba i hrvata i slovenaca ... i drugih ali smo svi podjednako musicari samo u razlicitim fazama razvoja a ne gluplji ili pametniji
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ugly_si - Potpis! ;-)

Mixe pa zar nisi jednom napisao da bi se ti najradije preselio u Slo. Ok. Posle si rekao da bi imao samo vikendicu.
Svako zeli na bolje, ako drzava/domovina ne pruza dovoljno za samoostvarenje gledano realno i neidealizirano sta ce mi ta domovina. Moja telesna dmovina je ceo ovaj planet a ne neke granice. Dom mi je tamo gde sam prihvaćen i gde trenutno živim. Politički interesi i kao-kultorološki ni jedne zemlje nisu moja briga ako ne služe meni. Naprotiv politički i kulturološki interesi su stvoreni za dobro naroda a ne narod za radi tih interesa. Ne dozvoljavam biti marioneta ni jedne vlasti ili kulture. Idem tamo gde mi je bolje, nažalost patriotizam je samo jedan alat koji dobro služi onima koji su na vlasti. Na žalost gadno se čuje ali je istina. Tu više nema kulture časti nego danas u neo-postmodernom svetu (tako ga ja nazviam) vlada kulutra moči i pohlepe ujedno - vezano na one koji upravljaju bilo kojom zemljom/domovinom. Jasno se vidi iz ekonomskih ratova ili ekon. sveta i interesa koji dominiraju u novom svetu...da ne kažem u izgradnji novog svetksog poretka.

Sve ovo beše offtopic, ali morao sam da sve ovo pišem...beše to jače od mene :)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Manite se politike i novog svetskog poretka. Ljudi, ja ovde pisem o musicarenju i zapocinjem teme iskljucivo vezane za musicarenje. Ovde je tema odlazak Sumadinca, koji je sve vreme, uz Simpsona, smetao. Radujem se njihovom odlasku, mada sam ih mnogo puta smirivao i pokusavao da prihvatim kao kolege i prijatelje. To niti je uspelo, niti moze uspeti. Ugly kaze da nesto ide u pogresnom smeru. Uveravam ga da ce odlaskom Sum i SIm, biti oslobodjen prostor za nekog ko zna sta je musicarenje i zeli da ucestvuje u forumu doprinoseci razmeni lepih reci, iskustava itd. Dakle, tek sada smo na pravom putu i sajt ceka bolja buducnost! Dovoljno je prelistati forum i uveriti se da ce biti tako.
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
na zalost moracu da se slozim, nekad su prepirke izmedju Simpsona, Sumadinca i Mixa prerastale u gluposti, zato sam i prestao da posecujem sajt, nadam se da ce biti kvalitetnijih sadrzaja
Im back :)
 

forelle

Junior member
Učlanjen(a)
19.11.2006.
Poruke
95
Broj reagovanja
0
Podrzavam potpuno i Sumadinca i Simphsona u svemu sto su govorili na ovom sajtu. Ti ljudi, pravi i posteni sportski ribolovci, na zanimljiv, kulturan i duhovit nacin govorili su istinu i samo istinu. Nikoga nisu uvredili. Istina smeta losim, iskompleksiranim i zlim ljudima i oni se protiv nje bore uvredama, lazima i klevetama. Mixmasteru(Randji) je sada drago sto je uspeo da ta dva postena i duhovita momka u cijem je pisanju preovladavao iskren sportski duh i ljubav prema musicarenju, pomocu uvreda i kleveta isprovocira, da pozele da napuste ovaj sajt. On je takvim svojim ponasanjem oterao i mnogo drugih clanova sajta, koj vise nisu aktivni. Vredjao je i klevetao, na ovim stranicama i druge musicare koj i nisu na sajtu iz ko zna kakvih niskih pobuda.
Sumadinac i Simphson su na stranicama ovog sajta branili C&R. Protivili su se slikama mrtvih(izmasakriranih) riba. Protivili su se ribolovu u Lovostaju. Protivili su se prodaji riba. Protivili su se nesportskom ponasanju. Protivili su se kvazimusicarenju. Protivili su se losem Mix-vom uticaju na omladinu. Protivili su se svemu sto ne valja i zato su smetali Randji- olicenju svih tih negativnih i nesportskih pojava koje stete ovom nasem lepom sportu koj svi mi toliko volimo.
Svi koj misle da je MIX dobar - jer je hiperaktivan na ovom sajtu, veoma grese – ne voli musicarenje onaj ko peca u lovostaju i onaj ko se dici i dokazuje ubijenim ribama... nije on aktivan clan sajta zbog ljubavi prema musicarenju, vec zbog problema svoga Ega... Mixa u Nisu zbog toga skoro niko ne voli, ogromna vecina Niskih musicara nije kao on – on je samo kako neko vec ranije rece – nasa bruka.
Ako Simphson i Sumadinac zaista odu sa sajta(a nadam se da ce se ipak vratiti) onda ovaj sajt zaista mnogo... mnogo... gubi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno