Drina, raj za mušičare

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
Evo malo slika Drine na delu kod Bajne Baste ,
najlepsa i najatraktivnija reka na nasim prostorima
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Ko jednom ode na Drinu, dugo posle prica o njoj  :tbumb:. Ja nikada nisam pecao na njoj ali ono sto sam cuo je izvanredno (osim svakodnevne promene vodostaja).
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Upoznace nas Drina ove godine i to vrlo dobro,ima da joj ostanemo u secanju i kad nas ne bude bilo vise  ;) ;) ;) ;) ;) :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink:
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
Sale ova slika kad gazis Drinu kroz maglu je mocna.Imam jedno pitanje kojim putem vi iz recimo Cacka ili Uzica idete u ribolov na DRINU .Jeli prema Visegradu pa idete dolinom Drine ili ima neki drugi put.
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
637
Broj reagovanja
19
Strasna reka! :drool:
Odlicne slike. Postavi jos neku, pogotovo izjutra su odlicne.
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Ja bi pre ovo nazvao --RAJ ZA OCI-- pa tek onda za musicare :blush: :blush: :blush: :blush:
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Svakodnevni nadolazak vode moze biti i dobra fora da covek ne poludi od celodnevnog bacanja, neko kad u blago popodne dodje velika voda odes kuci da odmoris pa sutradan opet u zoru -u akciju.
Evo i mog doprinosa u fotkama
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Evo i mog skromnog doprinosa. Sasvim je moguce da sam ove slike i u nekoj drugoj temi postavljao, posato sam samo jednom bio na Drini. Na jednoj slici mozete da vidite i svatove koji su skelom prelazili sa bosanske na srpsku stranu. Zasita fascinantan prizor. Nazalost tada nisam imao S3 pa je slika budjava.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Gledajuci slike iz postova o vodama iz Srbije, Crne Gore, Bosne, Slovenije, Makedonije shvatio sam koliko ce mi tek sada biti daleko tindre, mundre, kundre, mongolije, kongolije ... kada imamo i vise od toga kod i oko nas a nismo toga svesni. Ko za svoj musicarski zivot uspe da obidje sve ove prelepe vode siguran sam da mu ovo gore nabrojano nece ni pasti na pamet. Posto sam se nagledao emisija o pustolovinama po ko zna kakvim predelima tesko da koji deo moze i da pomirise ovome sto imamo kod i oko nase zemlje. Ko i obodje ove krajolike e onda moze sa alal da ode i nakalemi jednog tajmena.
 
Vrh Dno