Drino jebem li ti.....

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
  Sednem u auto napunim rezervoar I kazem zeni idem sutra na 3 dana,  kad ona I ja bi :doh: ajde...  Dete se dere sve do Perucca,  parkiram auto I brzinski otrcim na vodu,  on jede sta hoce moju musicu nece  :nowink: pa koja je jebem ti sve da ti jebem  ::) ???  Menjam ja samo tako jedna druga pa ko zna koja.... Pade mrak prc. Ajde u krevet ujutru ustajem
Da ubijem Lipljana  :D. Ustao ja Ono mogla auuu u 8 e jbg popio kafu sam na Terasi,  8.30 sam na vodi Nista se ne javlja,  ima li ga u Drini pa.gde si sad sve ti jebem  :hammer: I krece oko 10 kupi nesto,  Kanap ne leti nesto lepo,  uvija se predvez, mrsim Kanap I predvez,  musica je nema eeee, nece da uzme,  stavim mrava 18 I da zabacim ispada mi vrh stapa u vodu  :eek: :eek: ja ne mogu da verujem I gledam gde je,  skidam jaknu ostavljam ostatak stapa I trcim nizvodno on plata po povrsini ja gledam gde da uskocim gde je plitko  :drool: e Djoka nema plitko skocim u vodu,  hvala bogu znam da plivam malo bolje...  uhvatim ga I napolje sve mokar  :yeswink:.    E tu nije kraj skinem kosulju a Lipljan radi eeeee ja do pojasa se skinem tj suncam se I dalje bacam....  :D.  Vidim VELIKOG stavim 18 predvez I 18 musica - badrljica ,  na paranje vode pokupi I pokida 18 najlon e  :drool:  svaka cast,  uzmem stvari izadjem iz vode jer vetar krenuo kao lud da duva - BAS.  I lagano krenem kuci po ko zna koji put sa Drine ali joj se uvek rado vracam....  :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Predvez 18? Ti bas debelo krenuo..... Mislim da preko 0.14 nisam stavio na drini.....
Al da te potero maler....jeste....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Nisam ni ja  :) ali sad jesam  :D.  No popih pivo kraj vode gledam kako tece I lepo mi je...  Inace Nisam hteo 18 da stavim nego imam tri Kalema - Orvis 18,15,13 I ne gledam onako nervozan koji stavljam...  I zato opet ima da klisnem na Drinu za Vikend  :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Hahahah vrh :)
Dobar bio kad je 18 pokidao....ili si ga bas zabio ko smudja

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Ma grdosija garantovano , nije bila kontra klasicna , na povlacenje musice  koja para vodu , ja sam povuko kanap istapom , dakle nije kontra klasicna tj kako god to je samo bio udarac jak i jako pljusnuo i ode.... a znam da je veliki i  te kako sa Bosanske strane sam bio na tom i tom messtu hhh
Nije sudjen bio i neka je .
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Ma mladuljak neki od 5kg ti zvekno :nowink:
 
Vrh Dno