Dve godine sajta

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Postovani clanovi i gosti,
docekali smo da nas sajt dogura do dve godine postojanja. Prvi post na sajtu zbio se davnog 22. novembra 2005 godine. Davno je to bilo drugovi musicari, a opet mi se cini kao juce da se dogodilo. Nedostatak obaveza na magistarskim studijama, kao i moja velika zelja da okupim sve musicare Balkana na jednom mestu stvorile su ideju. U pocetku sam imao veliku pomoc mojih dobrih prijatelja sa sajta www.ciklidi.org koji su mi savetima i tehnickom podrskom omogucili da postavim sajt. Zahvalio bi se Piromanu ovom prilikom.  :bye:
Dosta se izdesavalo u ove dve godine. Sada kada pogledam iza sebe neka seta me uhavti. Bilo je lepih, ruznih dogadjaja. Svadjanja, umiranja, mirenja, tupljenja i palamudjenja, ali sto je najvaznije i pisanja o musicarenju. Malo po malo, sajt je izrastao u najveci musicarski portal na Balkanu. Veoma ziv forum, kvalitetni clanci, galerija sa prelepim slikama. Zelim da verujem da je moj cilj ispunjen. Pozvacu se na pesmu banda Gogol Bordello Ultimate gde se kaze
There ware never any good old days
They are today, they are tomorrow

pa tako i ja gledam sa pozitivnim stavom prema buducnosti sajta. U ime rodjendana musicarenje.org team je spremio novi dizajn naslovne strane. U pripremi su mnoga iznenadjenja, kako za sam sajt tako i za forum.
Zelim Vam da provedete ugodno, lepo i korisno vreme na sajtu.
Aleksandar Veselinovic
dr.lucky
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Molim clanove ukoliko smatraju da je nesto suvisno ili da nedostaje na sajtu da nam ukazu na to.
Isto tako iskreno se nadam da se neki clanovi nece ljutiti sto smo koristili njihove slike za naslovnu stranu i ukoliko neko ima problem neka kaze - sklonicemo sliku. Ideja je da se s'vremena na vreme slideshow updateuje. Jos mnogo toga sledi.
Ziveli!
 

Bogdan

Senior member
Učlanjen(a)
28.05.2007.
Poruke
256
Broj reagovanja
0
Novi izgled sajta je ODLICAN!!!!!!!!!!!!!!!!

e sad da li je to zato sto je prethodni bio ocajan ili je novi stvarno dobar , nemam pojma :D

Bez sale, prelom teksta i izgled prethodnog mi se uopste nisu svidjali, izgledalo je nekako...previse amaterski...Znam da je lucky imao previse problema u zivotu pa nije bilo ni mesto ni vreme da ga cimam za to. Medjutim, sada je ovo potpuno druga prica...Lucky imas o'ma plus od mene :tbumb: :tbumb:
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Momci svaka cast. Odlicno uradjen posao. Imate + od mene za onog "klencica" na naslovnoj strani i jos po jedan za novi dizajn.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Za sve ovo vreme, ovo je najbolji mušičarski web sajt na srpskom jeziku. To je jedini razlog zbog koga ga redovno posećujem i aktivno učestvujem na njemu. Kada se pojavi bolji, odmah ću da pređem tamo.  :hammer:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Za novi izgled sajta zasluzan je lazza. Ja sam samo serendao i pravio se pametan. Te uradi ovo te ono. Lazzo svaka ti dala, vode iz bokala! :smoke:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Lazzu za presednika  :tbumb:
Lucky bas ste gu sredili onak lepo  ;)
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
:)
Hvala momci.
Bice tu jos iznenadjenja. Stay tuned!
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Mixmaster je napisao(la):
Za sve ovo vreme, ovo je najbolji mušičarski web sajt na srpskom jeziku. To je jedini razlog zbog koga ga redovno posećujem i aktivno učestvujem na njemu. Kada se pojavi bolji, odmah ću da pređem tamo.  :hammer:

Nisam vernik, ali...ne moze da naskodi:
"Oce nas, izhe jesi, na nebesti, nek se seti ime tvoje...."

Lazo, majstore!!! :respect1: Ne samo da izgleda svetski, vec je i brzo k'o munja.

Ali imam i pitanje i zapazanje:
Moguce da sam glupson (ovo nije zapazanje, samo retoricki deo!), no ne videh dve korisne opcije: logovanje sa naslovne strane i nove, neprocitane postove i teme. Ima li toga i planira li se da toga bude?
Unapred hvala.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Evo odgovora
Na predhodnoj verziji sajta postojao je bridge koji je spajao sql bazu foruma SMFa i joomle. Zato ste na naslovnoj strani sajta imali deo koji je predstavljao ustvari SMF deo uguran u joomlu. Sada bridgea nema, uradili smo ga ali je napravio velike probleme iz kojih smo se jedva iskobeljali. Mozda ga stavimo, ali neverujem. Link do novih postova mozete naci na forumu kada kliknete na Quick links. Promena izgleda sajta dovodi i do promene samog foruma. To je sledeci potez, gomile ideja imamo, samo strpljenja momci.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
E bre moderatori ima nekih problema. Ne stizu mi obavestenja sa tema na kojima sam obelezio "notify" od pre neki dan od kad ste okacili ovu novu naslovnu. El moz to da se udesi nekako?
 

architect

Junior member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
48
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Za sve pohvale, i dalje je ovaj sajt broj jedan (No.1) pa mnogooooooooooooooo praznih mesta ............................................ pa sledeci. Veliki trud nasih domacina se isplatio, stvarno najprijatnije mesto na internet-u za nas musicare Srbije, a pogotovu Nisa. Ponosan sam sto sam drug clan. Bata lazzzzo odlican design, bata lucky sve cestitke..............................ajd sada svi na svoje radne zadatke.

Pisemo se
 
Vrh Dno