emu-buba

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Ime je dobila samo zbog materijala i nije ni precizna, niti je pedantna, a jedini razlog zbog koga hocu da je predstavim ovde je taj sto sam ovog leta ojadio klena na raznim rekama jugoistocne Srbije(bice i slika kad se sredi galerija). Ne sugerisem da je muva originalna, verovatno ima slicnih kreacija to me i ne zanima, samo znam da je zasluzila da se sepuri malo na mrezi posle ovakve uspesne sezone.(Ovaj uslikani uzorak nije bas reprezentan, ali moze da se stekne dojam "ne".)
 
M

Mr.Zakula

Guest
Ej,ova muva je boooom!Strashno izgleda??Pod telo je od Emu-a,a pokriv??Policelon??
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Da policelon i to extra mekan i rastegljiv. Naravno nasao sam ga u "spoljasnjem svetu"...
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
("Spoljasni svet" je u stvari okruzenje koje nema veze sa FF- materijali koji imaju drugu namenu, ali lepo plivaju...)
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Materijal kojim si uradio ledja je extra dobar,vidi se da lepo leze na udicu,ne znam kako pliva..(valjda ces podeliti to sa nama),a i sama boja materijala je jako korisna i uklapa se u nekoliko imitacija slicnih nijansi i boja...
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Naravno da mogu, nije nikakva tajna - materijal je policelon koji se koristi kod ugradnje sudopera i pakuje je proizvodjac istih. To znaci da se ne nalazi bas lako u vecim kolicinama, ali ja imam srecu da se moj burazer bas bavi proizvodnjom i u gradnjom kuhinja i eto zapalo mi za oko, pa za udicu :lol: Uglavnom je u ovoj (industrijski) sivoj boji i u vidu samolepljive trake, a pliva ko Ian Thorp... A EMU sa koga su cupana pera je iz Vranja kao i ti, ustvari bio je. (...pa je otisao sa jednim cirkusom pre par godina :cry:)
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Uh..bre...kako nisam znao da ga ocupam dok je bio u Vranju... :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Voleo bi da probam taj materijal..na nekim bubama....potrudicu se da ga nadjem...
 
Vrh Dno