Epoxy prsten

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Mislim da smo več govorili o ovakvim stvatrima ali ne sečam se tačno...nema veze.
Vezivao sam još jednog redheada jer mi mnogo znače kod mušičarenja štuke i tako da uradim glavu od epoxya kao što imam i naviku ali nema mi moje tubice od cevčice za sok...od nje sam to uvek radio, trak mi se ne da koristiti i žićice...a malo pre sam bucktail wezao hollow tehnikom i presavijao ga polovicom od olovke...i tako mi pade ideja na pamet, odrežem komadić te kemiske olovke i dobijem perfektnu tubicu tj. prsten koji če me dugo služiti za ovakve stvari. Kakva rešenja vi koristiti, poznajete li neku bolju metodu? Ovo je stvarno vrlo jednostavno i sav materijal se da lepo kontrolisati prilikom epoxyiranja glave i očiju.
 

Prilozi

  • prsten.jpg
    prsten.jpg
    59,9 KB · Pregleda: 230

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Potpuno istu stvar koristim i ja!
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ja najcesce koristim termobuzire razlicitih precnika, ali se ne libim da iskoristim bilo sta drugo u tu svrhu.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja imam jednog ali je presirok, probat cu ga kada naletim an neki uzi...oni su stvarno dobra stvar za te stvari...imam samo jedan mini sto nije dobro za strimere kakve vezem za stuku
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
... silikonski buziri raznih precnika
 
Vrh Dno