Epoxy

  • Začetnik teme Aleksandar993
  • Datum pokretanja
A

Aleksandar993

Guest
Pozdrav, moze li mi neko objasniti kako lepim 3D oci na strimeru. Cuo sam da se radi epoxy lepkom ali kako?




Hvala



 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Купиш супер лепаку у гелу и само их на лепиш где хоћеш  ;)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
208
Lokacija
Zvornik
Ja to radim epoksijem (dvokomponentna smola).Zamutim koliko mi treba,i obavezno da bude 50:50!To radim sa dviječačkalice koje posle upotrebe baciš,sa njima nećeš uništiti tubu,ako bi radio sa jednom.
Nanosim tako da prislonim čačkalicu i blago uvrćem da siđe smola a da opet niti ne upetljam.
Kad probaš na par komada shvatićeš.Ovim načinom cementiram i glavu strimera pa je sve kompatkno!

oxww.jpg


6ajm.jpg
 
A

Aleksandar993

Guest
Pa to, jer vidjao sam na raznim strimerima da prave glavu od epoxy-a i da njom uhvate i oci. Ok probacu, a gde da nadjem taj dvokomponentni?
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
208
Lokacija
Zvornik
U svim farbarama,super marketima.najbolje je ako je u dvije tubice.Sa onim pištoljem,kao veliki špric malo teže se pravi ovaj odnos pola-pola.
Pogledaj po hiper marketima imaju mnogi!
 
A

Aleksandar993

Guest
Uuu mislim da znam kako izgleda, vidjao sam to. Hvala! :)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
208
Lokacija
Zvornik
Evo ga špric ali je sa njim teže dozirati male količine i da bude dobar odnos 1:1
Epoxy5min.jpg


A ovako nešto nađi i završi posao:
34972-640x480.jpg
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Vrlo lako mogu da se dobiju minimalne kolicine epoksi smole i utvrdjivaca iz sprica ... samo treba malo razmisliti  :whistle:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
208
Lokacija
Zvornik
Da rastaviš špric?
Pošto mi trebaju uglavnom jako male količina ja to i ne istiskujem,nego čačkalicom sa vrha skinem koliko mi treba  :hammer:

Aleksandre prije kupovine pročitaj ili pitaj trgovca,jer nisu svi isti.Imaju za metal,gumu i još neki specijalizovani.Gledaj vrijeme sušenja da je kraće!
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Ovih UHU kod nas nema a rado bih uzeo sebi.
Za sad se zadovoljujem i sa BISON.  :'(
 
A

Aleksandar993

Guest
E drustvo, nasao sam Moment Henkelov, 6Mg 150.00 din, za drvo, metal, gumu, plastiku i keramiku, transparentan je. Jeste da je dvokomponentni ali snacicu se.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
208
Lokacija
Zvornik
Pa svi su ovi dvokomponentni A+B.To je to sam o lagano i manje količine pravi dok ne uđeš u štos.
 
Vrh Dno