Fishpond Chest / Backpack

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
- Najbolji Fihpond-ov model koji postoji. Puno mogucnosti.
- Mekoliko puta nosen. Ki nov,
- BAS kao ovaj sa slike  :)
- 80 e
 

Prilozi

  • 83034.jpg
    83034.jpg
    53,4 KB · Pregleda: 44

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Htedoh reci boje kao sa gornje slike a ovaj model DOUBLE HAUL CHEST/BACKPACK SYSTEM moja greska
 

Prilozi

  • doublehaulmain.jpg
    doublehaulmain.jpg
    43,8 KB · Pregleda: 55

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ops, jos jedan ali ne moj, od drugara, cena ista samo druga boja. Nekoriscen
 

MarkoTimokRiver

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2009.
Poruke
453
Broj reagovanja
0
Lokacija
United States of Balcan
Vika Djole da napisem neki utisak o chest-u. pa aj da izmrmorim nesto.  :)


IMG_3041.jpg


IMG_3042.jpg


IMG_3044.jpg



Pravo da Ve kazem svidja me se,dobra stvar ima mesta tj. moze "sve da vam stane".
Korisceni su kvalitetni materijali i jos kvalitetniji konac tako da nnema bojazni da se nesto odsije ili iscepa.
Brojne pregrade i dzepovi.Lep dizajn i udobnost.ma sve je ok sem jedne "sitnice"
Naime nigde nema logo "Fishpond" proizvodjaca iako bi trebalo da bude na tri mesta.Zasto,ne znam.Cak i kinezi stavljaju logo na svoje prsluke a ovde nema.Ne sam pametan ali poslao sam dopis u Coloradu (fishpondu) i slike da vide o cemu se radi.Kontaktirao sam ih i na fecebook-u pa cemo videti(valjda).

Sve u svemu fina stvarcica za fine pare. awwwww sto rekli ljudi pismena stvar,samo gde cu ja sada da stavljam cizme bem li ga ;)
 

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
Cim nema oznake mozda je domace proizvodnje, baram ja sto sam kupovao prsluke i rance domace proizvodnje nemaju natpis nikakav. Vidim Djole sto je stavio slike imaju i natpis i sve, valjda si takav trebao da dobijes, ja bih ga vratio jer je sumnjivo da proizvodjac takve klase nije stavio oznaku!?! Cudno zar ne!?
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
- Prvi chest je licno moj kupljen od distributera Fishponda u Srbiji. Znaci kako sam napisao i tako je i otisao.
- Drugi chest nije moj vec od drugara koji ga je kupio preko taimena. Nisam znao da nema oznake Fishponda i samo sam chest prosledio. Drugo, Marku sam i ponudio da vrati ranac uz nadoknadu ptt usloga i ostalog uz izvinjenje i objasnjenje.

- Jos nesto Ogi?

 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.100
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Meni se ovo što je Marko kupio dopada, sa i bez MARKE. Odavno mi je muka za ovako nešto ali nikako da kupim. To kako se zove je potpuno nebitno ako je funkcionalno i kvalitetno napravljeno.
 
Vrh Dno