Fly fishing world championchip 2015. BiH

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Moralna obaveza je da naši reprezentativci iznesu svoja zapažanja i iskustva.  :yeswink:
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Da se napravi analiza gde je bilo dobro i gde se pogrešilo. Tako rade plovkaroši, fideraši, šarandžije... Niko vas ne tera. Vaša dobra volja.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Ma salim se. Nije se gresilo nigde osim sto nemamo iskustvo na jezeru. A to je najveci hendikep.... zamisli da su dvojica imala samo po ribu na jezeru....
Najvece mane su sto riba na vrbasu najvise i sanici noje dobro radporedjena. Ko je upao i prvu cetvrtinu ili petinu na vrbasu i prvu polovinu na sanici mogao je dobro da peca. Vrbas je bio i jako mutan.... mita i ja smo dobili losa mesta... tako da koliko god da smo se trudili nismo mogli bolje...
Pliva me je odusevila. Odlicna i prezahtevna voda. Sanica je odlicna jer ima ribe baaaas puno... sana pleni lepotom. Zahtevnim ribama, nije se tako puno lovilo kao na sanici. Istini za volju na sani smo pecali divlji deo. Sudije su uglavnom tiroldzije.... uvek su mi pomogli i to dobro oko odabira muva.... vrbas ke razocarenje zbog vodostaja i obojenosti... mada previse je smeca oko i u reci....a reka je dobra i ima ribe...
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
E sad ozbiljno pričamo.  :tbumb: Koliko god mislili da je glupo, jako je važno da se napravi analiza takmičenja.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Baki izanaliziraj i napravi studiju o tome trebace ti kao clanu mog tima u Americi sledece godine :)
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Ti i Ja mozemo samo kao turisti u USA...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
maric je napisao(la):
Baki izanaliziraj i napravi studiju o tome trebace ti kao clanu mog tima u Americi sledece godine :)

Tvog tima?  Evo ja godinu dana unapred bacam opkladu da ces sledece sezone biti gore plasiran nego ove :D :hammer:
 

vasilij zajcev

Junior member
Učlanjen(a)
10.03.2014.
Poruke
67
Broj reagovanja
0
A da li to neko finansira takmičare ili to iz svog džepa. Pitam ne znam kako to ide kod nas.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ove godine su, nažalost, sve sami finansirali. Koliko je meni poznato...
 

ILIJA

Senior member
Učlanjen(a)
29.06.2011.
Poruke
131
Broj reagovanja
0
https://m.youtube.com/watch?v=scWVSIjsIUs
Pogledajte 4:22 minutu
 
Vrh Dno