Fly Tying with Davie McPhail

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Mogao sam da otvorim opstu temu sa fly tying kanalim sa youtube ali mi nekao ovako preglednije. Prvi video koji sam video je za crvcka. Meni licno odlicna muva. Bas mi se dopala, moracu da je navezem! Onda sam pogledao da u najavi lik ima naslov flima koga sam hteo da kupim  :bleh: tako da mi je ovaj kanal sa youtuba olaksao muku  :whistle: Tip ima i gomilu muva koje meni ne deluju ni najmanje bitne, ali ima i interesantnih! Bilo kako bilo meni ode u bookmarks

http://www.youtube.com/user/DavieMcPhail/videos?view=0




 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
774
Broj reagovanja
75
Lokacija
Svrljig - Trnava
Ovaj cvrcak je ubica...dve godine ga vezujem i pecam klena njime, doduše malo sam ga modifikovao  :D
Klen ga rado uzima, meni je najbolje rezultate davao po malo mutnjikavoj vodi... recimo da na F-16 Gamakatsu udici
ima isti efekat kao i bambula na #8, mada mi se čini da je optimalna veličina #10, najradije koristim Gamakatsu F-11
Preporuke od mene za ovu muvu, koga ne mrzi da se petlja i naveže je, nek proba...
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Mozda ima muva koje nama nisu interesantne ali ima dosta korisnih stvari koje se daju nauciti i primeniti na modelima koji nama odgovaraju.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.106
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
McPhail je izuzetan vezač koji nesebično pokazuje razne fazone, pratim ga odavno.
 
Vrh Dno