Gde su... sta rade?

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.004
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
Prelistavah malo forum po raznim, starijim temama, i bas se vidi nedostatak starijih clanova ``nezgodnih igraca`` koji su davali forumu onaj smek koji bio izrazen do skora.

Ok. Covek sa malo odvoji, posveti se fejsu, promeni hobi, bilo sta.... Ali se pitam gde su stari clanovi? Zivi li su brate?

Ako neko ima bilo koju informaciju o nekom, neka postavi ovde. Cisto da se vidi da se jos uvek mrdaju  :)

Sta je sa Gringom, Jovancom, Strasnim, Zekom, Gocijem, Zvezdanom......  i ostalima?

Mozda sam propustio nesto ali sta se desilo sa Sebastijanom?
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Sвe vendete foruma,izostavio SI imixmastera(лично не волим његову логику риболова мада одличан мишичар)...замрло све,повукли се људи видели колко је сати,само препуцавања и свађе а највише паламуђења овде има...
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.004
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
gegula je napisao(la):
Sвe vendete foruma,izostavio SI imixmastera(лично не волим његову логику риболова мада одличан мишичар)...замрло све,повукли се људи видели колко је сати,само препуцавања и свађе а највише паламуђења овде има...

Njega nisam zatekao na forumu kad sam se te davne godine prijavio. Jeste da su prepucavanja donekle kriva da se covek povuce, ali ipak je musicarenje izuzetno individualno. Ono sto, recimo, vazi za mene, ne vazi za drugog, E sad sto taj nece da prihvati da sam u pravu i da je jedino pravilno ono sto ja kazem, to je njegov problem  :lol:

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Nedavno sam nešto čitao na fly fishing forum USA i nakon nekog vremena provedenih tamo prvo sto mi je palo na pamet je kako tamo nema prepucavanja i skretanja sa teme, valjda su ovo kod nas Balkanska posla...
Svakako je ovaj nas forum odličan ima puno dobrih tema iz davnina jedino na žalost sto se iz jedne priče ode u sasvim drugu ne vezanu al to je nas mentalitet ne mora nužno da znaci da je i loše. Malo ima voda malo musicara pa zato i više priče o drugim stvarima no opet naši smo pa je svakako interesantno.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.117
Broj reagovanja
1.172
Lokacija
Čačak
TMc je napisao(la):
Nedavno sam nešto čitao na fly fishing forum USA i nakon nekog vremena provedenih tamo prvo sto mi je palo na pamet je kako tamo nema prepucavanja i skretanja sa teme, valjda su ovo kod nas Balkanska posla...
Svakako je ovaj nas forum odličan ima puno dobrih tema iz davnina jedino na žalost sto se iz jedne priče ode u sasvim drugu ne vezanu al to je nas mentalitet ne mora nužno da znaci da je i loše. Malo ima voda malo musicara pa zato i više priče o drugim stvarima no opet naši smo pa je svakako interesantno.
Ja sam se svega nacitao na UK forumima. Samo admini su stroziji pa se brze brise sve. Nista stranci nisu bolji od nas...

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Pratim forum redovno,jedini problem,bar u mom slucaju je smanjen broj izlazaka na vodu,a i odvalise ribu kod mene u zadnjih par godina pa se nemam cime ni pohvaliti.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
oholi je napisao(la):
Ja sam se svega nacitao na UK forumima. Samo admini su stroziji pa se brze brise sve. Nista stranci nisu bolji od nas...

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

Demokratija bato, možeš da pričaš šta god hoćeš dokle god je to u interesu vlasti...
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Steta zvezdane nedostaju nam tvoje bucovsko/smudjevske reportaze!!!!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.117
Broj reagovanja
1.172
Lokacija
Čačak
Odlicne su bile bas...

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Nije to slucaj samo sa ovim forumom. Kolko vidim nigde nije bolja situacija.
Prvo, sta ce nam 3-4 foruma sa temom musicarenja? Prvi forum koji je osnovan treba da ostane a ostali treba da se ugase ili da se napravi neka vrsta fuzije svih foruma. Nego ko da se dogovori, od toga nema nista.
Dalje, problem ovog fouma su uzasno losi urednici, koji uopste ne rade svoj posao.
Ja sam pisao i apelovao na urednike da lose rade posao. Ko ce bre da cita forum kad u svkoj temi ima par likova koji zatrpavaju forum besmislenim komentarima. Svaka tema ima, gulas, pasulj, gajbe piva, partizan, zvezdu itd smesno
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Sve je to normalno u zivotnom ciklusu jednog foruma, nastanak, rast, zrelost i pad...malo je tema koje nisu vec detallno obradjene i malo je sta ostalo pametno za reci... opet smatram da je bolje da se pojavi tek poneka tema gde cemo ponesto pametno prodiskutovati nego da se svakodnevno mlatara po 20 tema... Slazem se za moderatore, mnogi su mlataranjem umanjili vrednost foruma a oni su to trebali da rese, kakva klinac demokratija, fik po kratkom postupku i cao...demokratije nema jos od stare Grcke...

tako da... tu su svi, tj vecina koja forum obidje zbog ulova i oglasa...samo niko ne pise jer je bolje cutati nego mlatiti praznu slamu...
 

hogar_strasni

Senior member
Učlanjen(a)
23.09.2009.
Poruke
155
Broj reagovanja
0
Lokacija
Trstenik
Najveci problem su urednici koji treba da brisu nepotrebne postove i da banuju forumase koji krse pravila foruma. Zato je varalicar.com pregledan, uredan i prijatan za citanje.
Meni se vise svidja ovaj forum nego musicarenje.top-forum.com jer je pregledniji i teme su bolje podeljene.
 
Vrh Dno