Geezus Lizzard

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Evo jedne vrlo zanimljive imitacije za naše mušičare koje zanima ff velikousog bassa...mada, na kraju videa kada se pokaže u kavarijumu kako to pliva mogu samo reči da bi se na to zaletio i dobar smuđ pa i ostale grabežljive ribe  :yeswink:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ooPDxpPIlWA[/youtube]

Neko je od vas spominjao basa i po ovakvom vremenu kakvo je sada, evo vam nove ideje, probajte ovim  ;) :)
 

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
Seb, mislim da je ovo smrt za mladicu
neka se mladice čuvaju ako dođeš s ovim na vodu 8)
:bye: :bye:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
gledano na rad kakav ima valjalo bi možda i za nju, dok se ne proba ne možemo znati...no, lupila bi garant kada je baš aktivna.
Ali pored Pastrmksog grgeča, ovo bi smuđ vrlo rado lupio, štuka također. Meni je vrlo zanimljiva imitacija i evo ja je več namotao  :D za probu, jeste da sam koristio neke trećerazredne materijale jer sam vezao samo za probu i mogu reći da mi donekle uspelo. Uradio sam ga u dužini od ravno 10cm.
 

Prilozi

  • proba.jpg
    proba.jpg
    76,2 KB · Pregleda: 215

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:D da kada se gleda iz aviona  ;) :D

Nego, ljudovi vežite ovo i probavajte što pre na vodi, baš me zanimaju rezultati na našim vodama i našim ribama.

To vam je domači zadatak  :D
 

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
ja kad nabavim dubing, napravit cu puno tanji bez zeca  :yeswink:
Ovakav sa zecom ima pola kile kad se namoči  :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma jok more  ;), nije tako tezak, to su imitacije od oko 8cm, to ne moze biti tako tesko, cini ti se puno jer se zec namota pa izgleda tako ali u stvari dosta malo ga ide...vise ide dubbinga  :) Ja sam sada uradio jos jedan rep pa kada nabavim adekvatnu udicu onda cu ga namotati...probao sam ovoga sa slike malo pre u vodi, ok je ali nije to to...treba mu jig udica i to je to. Ovaj rep sto sam sada napravio, na vrh sam stavio umesto zutog dubbinga gloobug yarn a na onog vec navezanog sa slike malo žutog zeca...ovo sa jarnom je mnogo bolje i lepše.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
fantastično ! ovo obavezno treba imati pri bassolovu  :tbumb: odlična ideja Sebastijane
 
Vrh Dno