Gest dobre volje

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Gest dobre volje,
bice ako mogu slobodno da nazovem licna akcija u cilju omasovljavanja musicarenja kojom cu probati da dam svoj skroman doprinoso. Ukratko.
Svakog prvog u mesecu cu u konsultaciji sa par aktivnijih clanova ovog foruma dati na poklon i o mom trosku transporta komplet musica po slobodnom izboru (suve, mokre, nimfe) . Krajnji cilj su mi pocetnici u musicarenju i najmladji clanovi foruma. U ovom topiku ce biti imenovan clan foruma kome idu musice. Adresu ce poslati preko PM. 
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Djole je napisao(la):
Gest dobre volje,
bice ako mogu slobodno da nazovem licna akcija u cilju omasovljavanja musicarenja kojom cu probati da dam svoj skroman doprinoso. Ukratko.
Svakog prvog u mesecu cu u konsultaciji sa par aktivnijih clanova ovog foruma dati na poklon i o mom trosku transporta komplet musica po slobodnom izboru (suve, mokre, nimfe) . Krajnji cilj su mi pocetnici u musicarenju i najmladji clanovi foruma. U ovom topiku ce biti imenovan clan foruma kome idu musice. Adresu ce poslati preko PM. 
Nemam riječi ... da smo bar bliže pa da se na neki način uključim, ako imaš ideje kako...tu sam :tbumb:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Gogo je napisao(la):
Djole je napisao(la):
Gest dobre volje,
bice ako mogu slobodno da nazovem licna akcija u cilju omasovljavanja musicarenja kojom cu probati da dam svoj skroman doprinoso. Ukratko.
Svakog prvog u mesecu cu u konsultaciji sa par aktivnijih clanova ovog foruma dati na poklon i o mom trosku transporta komplet musica po slobodnom izboru (suve, mokre, nimfe) . Krajnji cilj su mi pocetnici u musicarenju i najmladji clanovi foruma. U ovom topiku ce biti imenovan clan foruma kome idu musice. Adresu ce poslati preko PM. 
Nemam riječi ... da smo bar bliže pa da se na neki način uključim, ako imaš ideje kako...tu sam :tbumb:

Ti dovoljno doprinosis kao i vecina svojim aktivnim ucescem.  :tbumb:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
:respect: :respect: :respect: :respect:
Apsolutno podrzavam ovu ideju Djoleta i naravno tu sam da POMOGNEM...  :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Zahvaljem se i ostalim ljudima dobre volje koji su mi se javili i podrazli ovu moju mini akciju, i koji su se takodje ponudili da daju udeo u vidu musica.  Jos jednom hvala. I ko god misli da nekom treba da se pomogne u pocetku, ili je pak skromnih finansijskih mogucnosti neka mi javi.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Za Novembar odluka je  pala da se set od 20 musica posalje Lazaru sa foruma. Hvala Uzivacu koji je takodje ispoljio gest dobre volje, dosao do mene i doneo njegov set musica da pridruzi mojim. Odlucio sam se za Lazara jer mislim da je najmladji trenutno aktivni clan foruma sa svojih 15 godina i koji kako vidim grabi fino u ovom nasem svetu FF i FT. Neka me slobodno neko ispravi ako negde gresim.

Molio bih Lazara da na PM dostavi tacnu adresu radi preuzimanja skromnog poklona ovog puta od mene i Uzivaca.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Mala pauza ali iz razloga sto nije bilo adekvatnih kandidata za moj skroman gest tako da sam odlucio da u sklopu dolazecih novogodisnjih praznika poklonim Feanoru u jedan "specijalan" strimer za lov stuke iz razloga sto se brzo i hrabro upustio u ovaj meni omiljeni deo FF. Majstore samo napred i daj adresu ili kad dodjes u tazbinu javi se. Poz
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
Veruj mi da si mi sa ovim gestom ulepsao ovaj sumorni radni dan.
Veoma sam ti zahvalan i na  pomoci koju si mi do sada nesebuicno pruzio ,a tek ovo...
svaka cast Djole!!!
Vidimo se kada budem dolazio u dragu mi tazbinu :)
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
Davno mi je Djole urucio ovaj fantasticni strimer ,ali, ga ja tek danas uslikah.

 

Prilozi

  • IMG_7132 (Medium).jpg
    IMG_7132 (Medium).jpg
    51,2 KB · Pregleda: 593

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Kad sam se javio prvi put na forumu sa početničkim pitanjima - posle nekoliko dana mi je Ivan "Strelac" poslao dvadesetak mušica "za srećan početak", posle toga i Jovan "100ka" i Zvezdan. Na ovim poklonima sam im neizmerno zahvalan.
Iako sam početnik uzeću i ja učešće u ovome, pa kako vidim najmlađi je Lazar sa 16 godina i poslaću ja njemu dvadesetak mušica - kakve se takve su - od srca su.
Lazare daj mi adresu na pm.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Pozravljam ovu izuzetno lijepu akciju. A spremiti ću i ja za lazara obavezno 10tak mušica. pa ga molim za adresu na PM.
Rado bih i ja primio poklon ili ponudu po nekoj pristojnoj cijeni za neki rabljeni mušičarski štap za moj povratak na kandžijanje da se okanem tirolca jer sam svoj također prije 15 godina poklonio prilikom dolaska u Čapljinu jer ovdje nitko ne lovi mahačem a ja bi rado ponovno počeo :(
 
Vrh Dno