Glasanje za najlepšu amatersku Fly fotografiju 2009.

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Hvala :D
I ja sam tek danas u mogućnosti da se zahvalim na čestitkama, a od sutra me nema 7 dana - skijam na Kopaoniku 8)
Kad se vratim moraću da okačim neke lepe fotke kao zahvalnicu vernim glasačima. Keša nema, kriza je :hammer:
Bilo je divnih fotki, a meni je najlepša br. 1 sa onim klenom koji je napravio vir iza sebe...
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
tomasini je napisao(la):
Evo, pošto sam zbog zaključavanja teme (?) propustio tu mogučnost, ovom prilikom čestitam autorima izabranih najljepših amaterskih fotografija. Usput bih upitao moderatore zbog čega je glasanje trajalo samo 4 dana? Nije li to malo malo  :hmmmm: ? Osobno, a vjerujem da takvih članova ovog foruma ima još, nisam u mogućnosti niti raspoložen svaki dan pristupati forumu. Da skratim znači dogodi se situacija da sudjeluješ u nekom izboru, i onda nakon par dana neposjećivanja foruma dođeš i vidiš da je glasanje završeno, a ti kao sudionik nisi ni glasao + nemaš mogučnost komentiranja i čestitanja autorima kolegama zaljubljenicima u fotografiju. Prihvaćam da sam to možda samo ja, ali ne vidim tu neki smisao.
Tema je greškom zaključana sinoć, evo sad je to ispravljeno, topik koji si ti otvorio i ovaj stari su spojeni.

4 dana je dovoljno dugo za glasanje, ali je možda tačan dan početka glasanja trebalo najaviti bar nedelju dana unapred.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Iako ja još čekam nagrade sponzora  ::) evo male nagrade za posetioce foruma i naročito one koji su glasali za mene :doh:
Vruće fotke iz porodične posete Beču januara 2010-te možete pogledati u galeriji.
http://www.musicarenje.org/forum/index.php?action=gallery&g2_itemId=9610
Naravno da nisam propustio da obiđem akvarijume grada Beča...

Da Vam zagolicam maštu evo par fotki i ovde...
 

Prilozi

  • IMG_4169.JPG
    IMG_4169.JPG
    217,2 KB · Pregleda: 179
  • IMG_4199.JPG
    IMG_4199.JPG
    150,3 KB · Pregleda: 185
  • IMG_4239.JPG
    IMG_4239.JPG
    272,6 KB · Pregleda: 178
  • IMG_4237.JPG
    IMG_4237.JPG
    199,9 KB · Pregleda: 186

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:tbumb:
main.php

 
Vrh Dno