Greys GR10

MikiMilan

Junior member
Učlanjen(a)
26.04.2021.
Poruke
21
Broj reagovanja
3
Bio bih zahvalan kada bi mi neko ispričao svoja iskustva o ovom štapu, ako ga je neko probao ili ga je posedovao.
Hvala
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.116
Broj reagovanja
1.167
Lokacija
Čačak
Gledam cene po netu... Reviews.... To je najjeftiniji njihov model....

Licno mislim da je danas retko koji stap jako los.... Da je neupotrebljiv...
Drugo.... Koja klasa i duzina.... Za gde ti treba.... Daj malo vise podataka... Mozda ti se predlozi nesto drugo.

Kad sam hteo da kupim prvi svoj novi stap... Nakon par polovnjaka.... Odlucio sam se tada za vision 3 zone jer iako bolji brend sage launch koji je bio slicne cene (oni sto ispadnu iz kamiona) nije imao garanciju.... Dok vision jeste.... Tako da i o tome valja misliti... Drugo.... Cesto te garancije na ove jeftine stapove nemaju previse smisla....
Tad se nisam pokajao za vision... Na kraju jesam slomio vrh.... 😂😂

Ne znam ko drzi greys kod nas.... Ako ima distributer onda sto da ne.... Ako si pocdtnik....svaki stap ti valja.... Bez brige. Najbitnije je da ides na vodu i ucis od pocetka pravilno... Mislim na zabacivanje.... Ostalo je licno manje vise....

Oduzih malo al razumeces vec
 

MikiMilan

Junior member
Učlanjen(a)
26.04.2021.
Poruke
21
Broj reagovanja
3
Radi se o štapu dužine 9 a snage 5 najčešće pecam na limu, ali često idem i po manjim rečicama, a druga varijanta mi je bila da kupim Vision Eka, i voleo bih ako znate nešto i o njemu da mi kažete.

Još sam početnik, za neku ozbiljniju opremu, a prošli štap su mi slomili pa se baš i ne usuđujem da kupim štap preko 150$

Hvala na savjetu:):)
 

MikiMilan

Junior member
Učlanjen(a)
26.04.2021.
Poruke
21
Broj reagovanja
3
hahaha ne pitaj, još se nije saznalo, ne smeju da priznaju, ali mislim da je tetka 😂😂😂
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
hahaha ne pitaj, još se nije saznalo, ne smeju da priznaju, ali mislim da je tetka 😂😂😂
🙂

Što se tiče izbora štapa činjenica je da nikada ni sa jednim nećeš biti zadovoljan jer da je tako ljudi bi kada kupe top štap ili promene 2-3 takva da nađu šta im leži tu stali ali se to gotovo nikada ne dešava. Isto kao sa automobilima, najbolji ne postoji. Ja bih ti preporučio isto što je Oholi rekao a to je da za Vision kod nas imaš dobavljača. Lično mi se Vision više i dopada jer mi više leži medium fast od medium akcije ali to je već lični afinitet. Kada smo kod porodice Hardy Greys Fenvick, godinama čitam reviewe za Aetos koga neprestano hvale kao izuzetan low cost štap pa ako imaš mogucnosti da to nabaviš ne vidim razlog zašto ga ne probati.
 
Vrh Dno