Hardy Marksman

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
[flash=400,400]http://www.youtube.com/v/QAgh3lxV4nI[/flash]

Odavno nisam video ovako dobar i drugačiji dizajn čekrka. Ovo je pravi čekrk za lake sisteme i mušičarenje na manjim i srednje velikim rekama. Kada bih kupovao nov čekrk, to bi bio Hardy Marksman 4-5.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
vizuelno, od hardya mi se dopada samo: Lightweight Range, Cascapedia i naravno Bouglé MKVI (NEW 2007)

ovaj marksman je sigurno odličan čekrk ali nešto mi ne paše (vizuelno)...ali to moje cepidlačenje je skrajne zanemarivo  :D jer verovatno se radi o visokoj kvaliteti a o ukusima se ne da raspravljati...sto ljudi sto čudi  :doh: :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ponovo pregledah ovaj video. Ako neko sudi po Lakijevim rečima, ispašće da je ovo snimak mažnjavanja čekrka. Šalio se Laki, nismo šaneri.  :lol:  :nowink:  :whistle:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Nisam ga maznuo, a nije ni Mixmaster. Steta :'( Iako se ne palim na cekrke, ovaj me je raspametio.  :tbumb:
 

shomi

Senior member
Učlanjen(a)
29.08.2006.
Poruke
205
Broj reagovanja
0
da li se taj cekrk prodaje, ili reklamira tj. sad mi treba da pitamo koliko kosta cekrk i gde on moze da se kupi, preko Randje, uz odredjenu novcanu nadoknadu, i sam hvata ribu, jesss. toje hardi, mozda i nadje pacijenta...
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Nismo ga maznuli, a dopao nam se. Laki se razgalamio i provalili nas Englezi, inače bih ga ja progutao, pa posle... :toalet:.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
shomi je napisao(la):
da li se taj cekrk prodaje, ili reklamira tj. sad mi treba da pitamo koliko kosta cekrk i gde on moze da se kupi, preko Randje, uz odredjenu novcanu nadoknadu, i sam hvata ribu, jesss. toje hardi, mozda i nadje pacijenta...

Cemu ovakav sarkazam?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
jel ti ovo branis randju  :hmmmm: :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja sam prosli vikend probao ovaj cekrk u klasi 2/3...cekrk je pravi slatkis, pravi cekrk, prava stvar...i ja sam se oduševio ovom stvarčicom  :yeswink: Perfektan, lep, lagan.
marksman1.jpg
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
evo posle nekih 2 meseca čestog korišćenja na vodi mogu sa odgovornošću da kažem da je čekrk lep,lagan i kvalitetan ,kočnica je fabrički podešena taman po mom ukusu , imam  marksmana #4-5 i sa strunom #4  staje bekinga koliko god hoćeš ,ja sam prezadovoljan...  :tbumb:


 
Vrh Dno