+ ili -

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Evo svi su upravo dobili po + zbog aktivnosti (ovakve ili onakve) aktivnosti po forumu. Ako sam nekog preskocio moze na PM :). I jos niko do sada ne dobi -. Gde stoji ovaj znak? Cenim one koji obrazloze svoj -. Doduse malo je takvih. Ne smatram ga tragicnim jer dobro dodje da se zapitas gde si okinuo. Ukinu bih samo iz jednog razloga jer se u 99 % slucajeva koristi iz razloga licne netrpeljivosti ili neistomisljenosti i dr.  :(
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Au, ti išo po forumu i kar(m)ao po zaslugama!  :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
evo i tebi jedan,zato sto nisi zadrven lik i zbog muve :tbumb:, cim uspem onakvu da je napravim ima da nerviram ukucane :)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Plusevi i minusevi su rođena braća i idu zajedno. Ko dobija samo pluseve prilagodio se ukusu većine, a to je, po meni, loša osobina. Onaj ko dibija uglavnom minuseve, zajeban je lik. Ko dobija i jedno i drugo, može mirno da spava.
Ja sam veoma strog kada delim ove ocene. Mnogo češće dajem minuseve, a onaj ko dobije plus od mene, debelo ga je zaslužio. Da bih nekog proglasio dobrim ili uspešnim, prvo ga dooobro proučim, a tokom proučavanja i taj dobije više minuseva nego što mu posle upišem pluseva. :D
Evo, ja imam ogroman broj minuseva i pluseva. Ogroman broj pluseva znači da me mnogi poštuju, a ogroman broj minuseva može da znači da ima mnogo onih kojima to smeta. ;)
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Iskreno i ne obracam paznju na svoje + i - tako da me jos manje interesuju ostali..
Mislim da bi trebala karma da se skloni iz razloga koje je naveo Djole..
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Za dva dana sam dobio oko 30 minuseva i nijedan plus. Sumnjivo mi je to. Istovremeno, kod mnogih članova se drastično promenio odnos pluseva i minuseva, ali i povećao broj tih ocena. Izgleda da je neko umešao prste u to i igra se sa tim. :hmmmm: Neko ko "mudro" ćuti, ali "zapevaće" kad-tad.  :poke:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Evo dadnuh ti ga + za... ma otkud znam zašto, evo ti i jedna VIP fotka uz plus :)
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Magazin

"Trebam te ja
Nije nacin da
Okreces mi ledja
Zato jesmo razlika
Ko minus i plus
Ko amer i rus
U mom svjetu ti si korov
A ja hibiskus"

 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Pogresno Djoleeee, taj kacket ne zasluzuje plus,zasluzuje da se ne nalazi tamo gde je :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Evo i ja sam sad primetio ovaj preokret kod Mixa,sto je mnogo mnogo je ???
 

marinjo

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2008.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Lokacija
Uzice
Ne shvatam uopste cemu karma sluzi, posebno u ovoj situaciji. Bila mi je simpaticna kad sam je snimio prvi put, ali je postala sredstvo za prepucavanje (oruzje za obracune) tipa "ko ima veci...". Nikome nisam dosad dao ni + ni - , radije cu svoje misljenje o postovima kolega na sajtu dati u tekstualnoj formi ili cu ga zadrzati za sebe, tako da se pridruzujem onima koji smatraju da bi ih trebalo ukinuti, ili bar cenzurisati postove koje sadrze recenice kao sto su "...obzirom koliki ti je odnos +/-, vidis sta ljudi misle o tebi...","...ti si ovakav ili onakav..." i sl.
Ako cu vec da "pljujem" po necemu, onda cu obavezno da dam argumente za to, ali i pokusati da dam neko svoje vidjenje resenja aktuelnog pitanja.
Mislim da je to pristup koji bi svi mogli da malo vise da praktikujemo, bar na ovom forumu, a u cilju unapredjenja sajta.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
U startu ovog posta sam se slozio sa Djoletom da je ovo MOZDA i  beznacajno a naveo sam i zasto....
Znam momke sa sajta koji koji dele minuseve iz raznoraznih stvari,tipa,ne slazem se sa njim,nervira me,samo K..a,mnogo se pravi lud, i da ne nabrajam dalje
--Uzecu primer sebe od petka pa na ovamo sto se i moze primetiti ulazio sam samo da procitam vesti sa takmicenja i novine koje su iznesene bez ikakvog uplitanja u bilo kakvu raspravu,--SKOR 2 PLUSA I 4 MINUSA--
( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ne prodje dan da ja Mixmasteru ne dam jedan minus... I verujem da nisam jedini....
Ne salim se.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Postujem Lazzo tvoje iskreno misljenje i ono sto si napisao.--SVAKA CAST--
IMAS + OD MENE
 
Vrh Dno