In Memoriam Steve Irwin 'The Crocodile Hunter'

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
04 September 2006
TV star killed while filming

Television star Steve Irwin has been killed while filming an underwater documentary in Queensland.

The 44-year-old, who was dubbed 'The Crocodile Hunter', was killed by a stingray barb through the chest while diving off Port Douglas.

Local diving operator Steve Edmundson said: "Steve was hit by a stingray in the chest. He probably died from a cardiac arrest from the injury."
Click here to find out more!

Police confirmed that paramedics were flown to nearby Low Isles, where Irwin was taken to be treated, but he died before they arrived.

Irwin, who runs the world famous Australia Zoo, is survived by his wife Terri and their two young children, Bindi Sue and Bob Clarence.

Speaking to Sky Television, Queensland Tourism Minister Margaret Keech said: "It's a dreadful loss for the tourism industry and for nature conservation."

"Everybody who met Steve was impressed with his energy and his enthusiasm," she said.

Irwin made almost 50 'Crocodile Hunter' documentaries, which earned him worldwide acclaim for his dare-devil stunts with animals.


_________________________

Ova vest me je sokirala. Zvao me je cale i kao da mi je javio da mi je neki dobar poznanik umro, tako sam se osecao. Bio je avanturista, covek bez straha, frajer. Jednom recju idol, pravi uzor.
Najcrnje je da je umro od bezvezne ribe, koja ga je ubola direkt u srce. Mnogi ce reci kako je ziveo, tako je i umro, a za te piz** nemam nikave reci!
Malo je reci za ovog covaka slava mu!
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Obozavao sam njegove emisije, pravi junak na delu imao je covek muda ko lubenice, kad se igrao sa krocenjem najopasnijih zivotinja. Tesko ce pasti najvecim ljubiteljima njegovih emisija, koje su bar mene vise intrigirale nego ekstremni sportovi. Bio je pravi heroj i umro je ko heroj-Neka mu je vecna slava, a mi cemo ga pamtiti po izuzetnim emisijama, o gmizavcima nikad toliko nisam znao do njegovih emisija. Steta za Covecanstvo.
 

ducia

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2005.
Poruke
113
Broj reagovanja
0
Slava mu.
Veliki gubitak za sve nas. Covek je bio veliki borac za ocuvanje zivotne sredine i pionir u popularizaciji gmizavaca.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
I ja sam rado gledao njegove emisije. Izgleda da je on bio mnogo veci adrenalin junkie od nas. I meni je zao sto je poginuo.
 

poljo

Junior member
Učlanjen(a)
08.06.2006.
Poruke
93
Broj reagovanja
0
Šteta pravio je dobre i edukativne emisije.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ok, krivo mi je sto je nastradao ali kada sam gledao kako je snimano 90% "opasnih" scena, prilicno sam se razocarao. Nije bio ni blizu toliko lud, koliko je to delovalo u njegovim emisijama. U svakom slucaju svet je ostao uskracen za jednog super stara!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Žalostnije je od svega toga što su njegova deca ostala bez oca! Takve stvari nisu za obiteljske ljude. Slava nije vredna toga. Ok, ja isto volim adrenalin, ali na prvom mestu pre nego napravim neku glupost u divljin dobro premislim i proračunam. Osobno poznam gubitke voljenih osoba i ne želim da to priuštiti svojima.
Lepo je od nejga da se zalagao za sve to, i ja sam voleo ponekada da ga gledam, ali na prvom mestu meni je žao njegove žene i dece a ne njegovog, iako vrednog, rada.
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
Da sta reci,covecanstvo je zaista osteceno,jer nema puno takvih!!!I ako je za utehu umro je radeci ono sto je najvise voleo!!!
Simpsone postujem te kao kolegu ali "O pokojniku sve najbolje"!!!

Nek mu je slava i vecna hvala za sve sto je uradio!
AMIN!!!
 
Vrh Dno