Incident !!!

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Juče mi se desio nesvakidašnji incident.
Čovek je uz pretnje batinama pokušao da me otera sa vira jer kako kaže on tu hrani dve velike pastrmke i ja tu ne smem da pecam. Kada sam mu rekao da necu da napustim reku jer nisam na njegovoj privatnoj imovini počeo je da preti drugarima i batinama, ja sam ostao pa šta bude i pritom mu objasnio da mušičarim i ne nosim ribu. E sad, da li to znači da cu i dalje da imam takvih problema sa njima i kako postupati dalje, da li je neko imao slična iskustva?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Druze ljudi su izgubili sve kriterijume ovo je zemlja bahatih i batinasa..ja se takvih klonim...svakojaki hodaju ovom banana zemljom....
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
89kobra je napisao(la):
Juče mi se desio nesvakidašnji incident.
Čovek je uz pretnje batinama pokušao da me otera sa vira jer kako kaže on tu hrani dve velike pastrmke i ja tu ne smem da pecam. Kada sam mu rekao da necu da napustim reku jer nisam na njegovoj privatnoj imovini počeo je da preti drugarima i batinama, ja sam ostao pa šta bude i pritom mu objasnio da mušičarim i ne nosim ribu. E sad, da li to znači da cu i dalje da imam takvih problema sa njima i kako postupati dalje, da li je neko imao slična iskustva?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Jel mu to jedu iz ruke pa je siguran da ih hrani?
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
nespetro je napisao(la):
Jel mu to jedu iz ruke pa je siguran da ih hrani?
Vikendica mu je napravljena u vodi ( ne znam da li ima gradjevinsku dozvolu za to) pa svaki vikend donosi crvice za ribu. Ma sledeci put zovem policiju i mog advokata pa lepo savijem tabak zbog pretnji i uznemiravanja. Taman da uzmem i neku paru na sud.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.401
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
89kobra je napisao(la):
Vikendica mu je napravljena u vodi ( ne znam da li ima gradjevinsku dozvolu za to) pa svaki vikend donosi crvice za ribu. Ma sledeci put zovem policiju i mog advokata pa lepo savijem tabak zbog pretnji i uznemiravanja. Taman da uzmem i neku paru na sud.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Uradio bih isto da sam na tvom mestu. Slažem se da živimo u zemlji koja favorizuje šljam, ali negde im se mora izaći na crtu
Srećno i hrabro, druže!  :tbumb:
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Hvala Vrana

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Ima raznih ludaka. Odes ko covek da odmoris mozak, i naidje ti neka budala i upropasti ti dan. Ja sam juce imao slicnu situaciju, samo je krenuo na mene ogroman pas. Mislim da je Doga Argentino. U svakom slucaju ogroman beli. Poce da laje i da trci ka meni. I ja vidim da nemam gde, i ono stanem, i probam na ono "gde si", da ga smirim. Do duse, pas se smirio, a cujem vlasnika da se dere negde iz daljine. Zove ga. I pas otrca. Jbt, kako covek tako pusti psa, i to ni malo naivnog, nije mi jasno. Ja imam Rotvajlera, koji je kao macka, i vodim ga s vremena na vreme, na vodu, ali mu nedam mi ode iz vidokruga. Ne krivim ja psa, nego mi taj vlasnik nije jasan, zna da tu ima ribolovaca.

Sto se tice ove tvoje situacije, s obzirom, koliko su nam organi reda azurni, mislim da ti nebi puno pomoglo da zoves policiju, jer nasa policija reaguje, tek kad se nesto desi, a retko kad da spreci situaciju. Gleda se kroz prste, i za mnogo gora dela, a na "prazne" pretnje, retko kad obracaju paznju. To je ipak samo moje misljenje, mozda i gresim. Jednostavno se kloni takvih situacija, ili izbegavaj da ides sam, jer i taj sto "hrani" ribu, drugacije bi reagovao, kad vidi vas dvoje, troje, a drugacije kad vidi tebe samog. Tj, verovatno ne bi ni reagovao, nego bi se sklonio kao i svaki galamdzija.
 

erminsisko

Junior member
Učlanjen(a)
28.03.2016.
Poruke
52
Broj reagovanja
1
Lokacija
Philippines
Jeli mozda naucio te pastrmke da pricaju. Ko zna svega ima na ovom svetu. U svakom slucaju bolje zaobici taj vir, ajde znaj sta budali moze na pamet da padne - pa da te odvali nekim kamenom u glavu, posle ti ne treba ni ribolov ni policija ni nista..  :doh:
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
E to je ono najgore, kad se okreceš na svaki šum da te neko ne spizdi s ledja podmuklo a u vodi si do kolena

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
262
Broj reagovanja
35
Sve dok se povlacite tako ce da bude...osim sto ce ti o kojima kobra pricas biti sve gori...imas i ti ruke i noge ..i motku i kamen....kada osete otpor velika vecina s epovlaci...ko ga jbe neka kupi dozvolu kao i ti pa neka hrani sta oce kada je reka slobodna.....
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
Šta je sa čuvarskom službom????
Ribočuvari na tom vodotoku, postoje li????
Njih treba pozvati na prvom mestu, policiju i komunalnu policiju, ako ista postoji kod tebe kao poslednju formu( kad već kažeš da je kuća izgrađena na vodi!!??)..
Batine, kaiš, govnjivu motku, lopatu, pijuk, bejzbol palicu ili bilo kakvo vatreno oružje duge ili kraće cevi NE NIKAKO!!!
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Nema toga na Grzi Proto od 2008.godine čini mi se a radi se isključivo o delu reke gde je bio mušičarski revir

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
89kobra je napisao(la):
Vikendica mu je napravljena u vodi ( ne znam da li ima gradjevinsku dozvolu za to) pa svaki vikend donosi crvice za ribu. Ma sledeci put zovem policiju i mog advokata pa lepo savijem tabak zbog pretnji i uznemiravanja. Taman da uzmem i neku paru na sud.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Sljedeci put  ti je bolje da  imas mobilni telefon sa opcijom snimanje zvuka u pripravnosti i jos ako je neko sa tobom  koji bi posvjedocio na sudu da ti prijeti i da ti zabranjuje ribolov  onda  sa tim nakon prijetnji nazovi policiju i predaj tuzbu na sud ,,,To mi se nikad nije desilo ali mozemo vidjeti kako ljudi reaguju na lovce i ribolovce za neke smo mi obicni zlocinci u ovom slucaju je mozda u pitanju njegova demonstracija sile , nepoznavanje zakona a mozda je stvarno  bolesno postao vezan za tu hranjenu ribu ,,, :) to je  onda i slucaj za psihijatriju
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
89kobra je napisao(la):
Juče mi se desio nesvakidašnji incident.
Čovek je uz pretnje batinama pokušao da me otera sa vira jer kako kaže on tu hrani dve velike pastrmke i ja tu ne smem da pecam. Kada sam mu rekao da necu da napustim reku jer nisam na njegovoj privatnoj imovini počeo je da preti drugarima i batinama, ja sam ostao pa šta bude i pritom mu objasnio da mušičarim i ne nosim ribu. E sad, da li to znači da cu i dalje da imam takvih problema sa njima i kako postupati dalje, da li je neko imao slična iskustva?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Đ

Ovo je na Savi u Skeli "najnormalnija" pojava,vikendaši i domaći se ponašaju kao da je voda njihova,nit ti ddaju da parkiraš auto niti da pecaš,osim kad im se najebeš majke i oteraš onda razmišljaš samo o gumama i da li su čitave ali ti ne smetaju dok pecaš,jebi ga.
Drugar im u startu objasni da će u slučaju bilo kakvih sranja polupati prozore na svim vikendicama u okruženju i izlupati motkom sve što dohvati pa se oni onda malo umire.
BATINA JE IZ  RAJA IZAŠLA
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Amin :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 
Vrh Dno