Izgubljeni stapovi

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
igrom slučaja polomio sam Orvis Helios 2 i naravno sa 25 god garancijom koja važi uplatim redovno 30 funti i pošaljem za London.  štap završi u Francuskoj i izgube ga.    posta Srbije sad radi zapisnik i daj boze da mi nadoknade to. A ja hteo našom poštom. Eto tako...
 

ivants

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2008.
Poruke
306
Broj reagovanja
15
Lokacija
Trstenik
E druže, ti si verovao celoj pošti, a ja jednom čoveku, i meni se štap nije izgubio, znam gde je, ali čovek se ne javlja i neće da ispoštuje dogovor.
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
904
Broj reagovanja
75
Taman kad ti nadoknade da umzes cts-a i uzivas  :hammer: to zaista nije realno da mogu 2 stapa tek tako da ti izgube  :mad:
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
Kako god ja sam slikao pre slanja sve sta saljem i sta je unutra.  Od njih trazim paket nazad ili ti novac za stap . kako god im odgovara. .. a sto se tice tog seronje za tvoj stap ne cudi me.. ljudi se za sitnu lovu prodaju.    Vratice mu se to ..
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
Kazu da je poslato  u Francusku nije mi jasno kako tamo ?  i ne zanima me .. za sve to trebace dosta da mi isplate
.. tesko druze dva stapa..  moze ali da imaju garanciju obavezno na sve... 
 

ivants

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2008.
Poruke
306
Broj reagovanja
15
Lokacija
Trstenik
Ma posta je ipak institucija, oni su verovatno odradili carinski preglrd i znaju sigurno sta je unutra, mozda ce malo da potraje ali mislim da ce to biti ili vraceno ili nadoknadjeno. Ja sam isto poslao u Orvis stap i cekao sam da mi posalju iz Engleske, ali nisu imali na stanju model koji je meni trebao biti poslat. Kad je stigao oni su mi poslali ali sam ja otisao na more i stap se vratio nazad. Kontaktirali su me mail-om i uredno o svom trosku drugi put poslali.
Mislim da ne di trebao da brines mnogo, jedino ti je strpljnje potrebno. Za razliku od tebe ja sam u totalnoj neizvesnosti.
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
Skroz te razumem ali ja sam dobio potvrdu da je pošiljka izgubljena jbg...  Nadam se da će biti sređeno... Bilo bi lepo jer  me pare ne interesuju nego štap. 
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
A sto ti lepo sad ne objavis ko je to pa da ga javno svi isprozivamo.. bice obelezen svud i na reci gde god da se pojavi... ako njega nije sramota sto bi tebe.   
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
VELJKO je napisao(la):
Kazu da je poslato  u Francusku nije mi jasno kako tamo ?  i ne zanima me .. za sve to trebace dosta da mi isplate
.. tesko druze dva stapa..  moze ali da imaju garanciju obavezno na sve...

Jesi li naveo kolika je ukupna vrednost posiljke i jesi li obavio carinski pregled pre slanja?
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
Ne jer za slanje u London ne dozvoljavaju da bude vrednosno barem su tako rekli mi. . Tako da    sam ja slikao paket sve u njemu  sta ima  i adresu kome saljem i ko salje. imam slike svog paketa . a carina je odradila svoje tj videli su da je  polomljena roba  i posalali dalje tj U  Francusku,    U svkom slucaju da ne zele da plate pravu cenu sto ja mislim da je nemoguce  .. nek mi vrate paket nista vise .
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Onda su te debelo slagali, svaka posiljka moze da ima vrednost samo je skuplja postarina. I to se radi bas zbog takvih stvari. Na osnovu cega sad mislis da posta moze da ti nadoknadi realnu vrednost? Na osovu fotografije u danasnje vreme visoke tehnologije, gde Photoshop cuda cini a sa nim moze da se igra svako dete. Zelim ti sve najbolje, da se naplatis adekvatno, ali bice tu problema. Mada ako oni znaju da je paket u Francuskoj, znaju i gde je, onda nije izgubljen. i samo ce da potraje malo.
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
Vrednosni paket Engleska ne prima tj nece da odgovara za to. tako da sam morao tako da posaljem.
dobio sam informaciju da bi zeleli da mi nadoknade 8000 din . sto je smesno koliko taj paket vredi , tj oba stapa 1000 dolara.
Tako da nema stapova i nema mog novca... pa vi saljite postom nesto..
Od sad pa nadalje DHL svima preporucujem postu Srbije ZABORAVITE.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Brate bas nemas srece, sta da ti kazem drugo. Slao sam makar 20x posiljke u Veliku Britaniju i nikad nije bilo problema, samo sam cekirao da dobijem povratnicu.
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
Znam druže ali nema štapova.. Sve ostalo je relevantna stvar. Da nemam sreće nemam.. Jbg pa ti probaj da šaljes opet ja Ne.   
 
Vrh Dno