Jao Lipljenima,PMD Emerger!!

  • Začetnik teme Mr.Zakula
  • Datum pokretanja
M

Mr.Zakula

Guest
Evo jos jedne bata Mladenove muve...Emerger na udici #20.Pale Morning Duns su klasichna pojava svih chalk stream-ova.Krem/zuckaste nijanse bi trebalo da budu zastupljene na vashim muvama...Ja sam napravio emergera sa krem quill-om,krem repom petla i CDC-om,ali cu obavezno da napravim i  sa zechijom shapom i nashim omiljenim polipropilenom!!I slika...
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
Evo nocas prvi put samn pravijo ovakve musice kako vam se cine udica 10
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
12 udica i losije slike al isto tjelo kao u 10
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Meni izgkedaju fino, jel to woven telo. Bas i ja imam u planu uraditi par takvih samo da bi thorax uradio tek toliko malo bogatije i od cdc-a uradio bubble wings ko što si ovima dole uradio.  U svakom slučaju  :tbumb:
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
VINYL BODY RIB se zove neka guma SEBE .Samo je namotas oko udice i to je to a evo danas moje kolekcije
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Poznam taj materijal. Imam Vinyl Rib - medium - olive. Dobar je to materijal. Kolekcija je vrlo dobra. Posebno mi se dopadaju ovi lipljanski palmeri  ;)
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
Superpuppa vrlo lovna musica za lipljana ovdje u SWE inace moj favorit.Evo i slika nje same probaj napraviti par komada i bices iznenzden lovnoscu ove musice.Napravis tjelo kao palmer i onda ga osisas sa dornje i gornje strane tako da musica lezi na vodi
 
Vrh Dno