Jarebica

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Da li neko zna gde mogu da nadjem pero jarebice...Znam da ima cela jarebica kod Djoleta u Evilfly,ali meni nije potrebna cela,vec jedno ili oba krila :)
Ako neko ima na prodaju neka mi se javi,drugari lovci kazu da je sada jarebica zasticena zakonom,da nesme da se izlovljava...
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Meni su za mokre najbolja pera oko vrata.
Mariću imaš u BIH da kupiš,preciznije BL.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Obecao mi neki lik iz Podgorice da ce mi poslati kad bude upucao koju..samo da provalim koje delove treba da koristim za krila musica. ( rekose mi da su krila od kreje za to )
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Grešiš Panteru kao i obično.... Ubedljivo najveću primenu sa jarebice imaju pera sa vrata, grudi i leđa - krila skoro da i nemaju primenu!
Ne pita te Simpson džabe...
 

Prilozi

  • grey20neck.jpg
    grey20neck.jpg
    58,5 KB · Pregleda: 198

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Profesore,ja nikad nisam imao priliku da vidim jarebicu uzivo,tako da zaista neznam koji delovi se koriste...u redu onda,sad cu da tragam za vratom,grudima i ledjima,btw profesore hvala na informaciji!  :tbumb:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Sve ovo unutar uokvirenog je upotrebljivo, i tu ima pera različitih dužina i boje (od belo-crnih preko svetlobraon-crnih do tamnobraon crnih) tako da je ubedljivo najbolje da nahvataš nekog lovca i usoliš celu kožu ili očerupaš celu jarebicu... U najgorem slučaju kupiš...
Nađi nekog iz blizine pa podelite - jarebicu svi imaju!
 

Prilozi

  • Hungarian Partridge Skin - Natural-1.JPG
    Hungarian Partridge Skin - Natural-1.JPG
    185,8 KB · Pregleda: 208

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Profesore,opet hvala,ovaj put za sliku!
A lovci kazu da je izlov zabranjen,tako da jedino nekog lovca ''podplatim'' pa da mi na crno overi jednu,inace,sekundarna opcija realizacije mi ne gine...  :yeswink:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Tacno je sta ti profa kaze,poslusaj ga.Svako pero ima svoju primenu.
Jedna BWO verzija sa krilima od pera uzetih sa krila jarebice :)

Udica Hayabusa 751 #16,repici petao,telo neka silikonska gumica,krila jarebica i nozice i grudi dlaka zeca.



 

Sreten

Newbie
Učlanjen(a)
27.11.2013.
Poruke
12
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Panteru, sasvim slucajno sam dobio celu jerebicu. Javi se, daces mi malo pauna ili sta vec imas od FT materijala a ja cu tebi deo jerebice. Razmena materijala  :tbumb:
 
Vrh Dno