Jedno od mojih pecanja

Santa

Junior member
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
30
Broj reagovanja
0
Postovani musicari,
ZAKLINJEM se da je ovo sto sam napisao ISTINA i samo ISTINA. A evo, ide ovako: Pre par godina (ima 10 ak, krenem ti ja na musicarenje na Gradac. Skoro sam dobio neki stari stap od prijatelja i navezo prve pocetnicke musice. Krenem ti ja oko 12 sati da uhvatim popodne na najboljim virevima i brzacima. Cilj:upecati pastrmku. Rasklopio stap, i poceo da zabacujem, kad evo slepi mis i to srednji vecernjak izasao na vodu da pije u sred bela dana. 2-3 zamaha i evo ga na udici. Skinem ja njega i stavim u torbicu sa ciljem da ga odnesem drugu koji se bavi proucavanjem slepih miseva i nastavim. Da ne duzim usput me startuje neki peder i pita me hocu li da mu pop.., i naravno dobije kamen u glavu i pobegne. I nakon toga ja ne odustajem od pecanja (ni jednu jedinu ribu nisam uspeo da upecam. Na stapu mi red quill home made, na udici 10, fenomenalno pliva. Vidim jato domacih pataka, zabacim ispred jedne i pocnem da vucem musicu po povrsini, i eto patke na udici. Dovucem patku, skinem joj udicu, pustim je i odlucim da se vratim kuci. Kakav dan...
P.S. Naravno nisam upecao ni jednu jedinu ribu...
 

ducia

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2005.
Poruke
113
Broj reagovanja
0
Jos samo da je naisla neka seljancica i bar jednu ribu da si upecao i eto ti ga najbolje pecanje u zivotu. Mada onaj peder ti je mogao zameniti seljancicu :lol:
 

Santa

Junior member
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
30
Broj reagovanja
0
Seljancica moze, PEDERI STOP sto bi rekli oni sto pisu poruke preko TVa
 
Vrh Dno