Jos neki hobi

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Ovo je moj ciklidni akvarijum 300L.
 

Prilozi

  • aq.jpg
    aq.jpg
    208,3 KB · Pregleda: 145

barajevac

Newbie
Učlanjen(a)
13.01.2015.
Poruke
16
Broj reagovanja
0
Uh neco, ne idu zajedno malavi, tanganjika, ameri a čini mi se da imaš i nešto iz viktorije. Mada 300 litara je fina bara pa možda i ne bude većih problema. Ja nikako da prebacim 120 litara u jednom staklu, iako sam povremeno dobacivao do 600 i kusur litara u više akvarijuma :)
Čime hraniš ribe ?
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Znam da ne idu ali mi se svidjaju ove vrste bez obzira iz kog su jezera...ili reke (kongo).  :D
Dok sam imao samo malawi bilo je krvi do kolena. Kako sam ubacio tanganjiku nekako se sredilo društvo. Sad se iskristalisala ekipa i svi kuliraju. Čak mi i biljke rastu.  :tbumb:
Što se tiče hrane, svi su se navikli na mesište. Hai Feng, tetra discus, smrznuti Cyclops i larva komarca... 
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Ja se vec godinu dana resavam za jedan biljni akvarijum (sa nesto malo riba), nego nikako da se odlucim I krenem.  :whistle:

Imam jedan od 130l koji ceka u cosku, ali nekako mi se njegove proporcije ne svidjaju.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
52
Ja cu bogme jedan terarijum da napravim....ovo zivuljce sto gajim u kuci, dusu mi izede...sad po stare dane sam nasao da menjam pelene  :doh:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
japanac je napisao(la):
Imam jedan od 130l koji ceka u cosku, ali nekako mi se njegove proporcije ne svidjaju.
Ja u podrumu imam jedan od 60 L, prelepih proporcija (baš je onako, kako da kažem... proporcionalan!  :lol: ), ako ti treba samo dođi i nosi. Ali moraš da popiješ 2 piva, ne ide da dobiješ akvarijum na poklon tek tako.
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Treba mi kombi kad dodjem do tebe da pokupim sve stvari koje treba da preuzmem.  :D
 

MarkoTimokRiver

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2009.
Poruke
453
Broj reagovanja
0
Lokacija
United States of Balcan
Drugi "jaci" hobi-Mountain Biking
Tumaram bajsom po Staru Planinu,Vrsku Cuku i Tupiznicu :)
Uzivam da cackam oko bajsa,stalno se "budze" delovi,cisti,podmazuje ma uzivancija.

Moj Cube ams i ja : odmor u potoku na severu Stare pl.

IMAG0545_zps973bbea9.jpg



 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.315
Broj reagovanja
211
Lokacija
Zvornik
Plus kakav kratež na leđa,čas posla da se rasklopi.Ja ovu kombinaciju sanjam  :whistle:
 
Vrh Dno