Jubilarni post -KAMENJARKA- na poklon

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.105
Broj reagovanja
316
Lokacija
Svrljig
Drugari moji evo i mog 500_og posta.
Evo vam na poklon jedan od hiljadu načina da se veže lepa i lovna kamenjarka. Oprostite mi što neću opisivati svaki korak posebno, slike lepše opisuju od bilo kojih reči.

main.php

main.php

main.php

main.php

main.php

main.php

main.php

main.php

main.php

main.php

main.php


UŽIVAJTE !!!
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Lepa muva al ja bi zamenio materijal za telo. Ovaj propilen tako motan nece lako da primi vodu ako se lepo zamasti ali posle maximalno sat vremena kad udje voda u njega bice velikih problema da se musica zadrzi na povrsini. Cini mi se da imam policelon u malo drecavijoj naradzastoj boji pa ako ti treba javi.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Muva je sasvim ok, ja bih dodao jos braon nogice preko tela, da poboljsa plovnost. ipak je ovo imitacija insekta koji mora maksimalno dobro da pliva na vod povrsini
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Meni musica nije OK jer ima telo poput valjka, cigare, oklagije,... Ipak vise volim konusna tela. Druga stvar je sto ce ova da pliva kao kamencic :D
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
simpson H je napisao(la):
Meni musica nije OK jer ima telo poput valjka, cigare, oklagije,... Ipak vise volim konusna tela. Druga stvar je sto ce ova da pliva kao kamencic :D

Klasičan Simpsonski post na .org-u :)
BTW kamenjarka baš "ima telo poput valjka, cigare, oklagije,..." Proguglaj malo fotke ako već nikad nisi pogledao uživo :doh:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.105
Broj reagovanja
316
Lokacija
Svrljig
main.php


Kao što rekoh ovo je jedan od hiljadu načina da se napravi ova mušica. Da li je moglo da se nešto doda ili oduzme je druga stvar. Da pluta na površini, pluta, a kada prestane to da radi vežem drugu i cepam dalje.

Uostalom ova muva je bila moj poklon Vama, drugari, a kome se ne sviđa ili mu traži mane... njegov problem.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Milanče je napisao(la):
Klasičan Simpsonski post na .org-u :)
BTW kamenjarka baš "ima telo poput valjka, cigare, oklagije,..." Proguglaj malo fotke ako već nikad nisi pogledao uživo :doh:

Mito molim te ne lupetaj. Ne postoji musica na planeti koja je na bulji kao da si je presekao nozem. I sta ti znaci ovo "klasican Simpsonski post na .org-u"?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Milanče, nemoj tako, pa ovo mu je jedan od boljih postova, jer se tiče teme! :tbumb:

Ova muva nije loša, jer će da pliva mnogo bolje od mnogih drugih imitacija kamenjarke, a i ako je potopi neki slapčić, to ne da nije ništa loše, nego je i prirodno.
Dakle, solidna imitacija, koja će dobro poslužiti i dugo trajati. Uživač, napravi i jednu bambula-kamenjarku (sve ovo isto, ali telo od balze ili poliuretana), da ne može da je potopi ni Niagara! :lol:
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Uživač,ne znam koji je qrac ovima gore pa se opet svađaju.Hvala na poklonu.A za vas,gospodo,poklonu se u zube ne gleda.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.105
Broj reagovanja
316
Lokacija
Svrljig
rabbit je napisao(la):
Uživač,ne znam koji je qrac ovima gore pa se opet svađaju.Hvala na poklonu.A za vas,gospodo,poklonu se u zube ne gleda.

Molim i drugi put  :tbumb:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.105
Broj reagovanja
316
Lokacija
Svrljig
[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/HfWwEyYxmxk&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/HfWwEyYxmxk&hl=en&fs=1[/flash]
 
Vrh Dno