Kada vas slika debil

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Morao sam da objavim ovu vrednu fotografiju, koja prikazuje mnogo toga. Ovo je trebalo da ovekoveči najvećeg klena koga sam ja ikada ulovio i najvećeg klena koga je ikada ulovio Perafly. Moj klen je bio težak 1625 g, a njegov oko 1450 g. Sećam se da je pera bio siguran da je njegov klen veći, pa je čak i mene uspeo da ubedi u to. No, to nije bitno. Bitno je da je naišao čovek koga smo zamolili za pomoć. Dali smo mu kameru i rekli gde da pritisne. Rekli smo mu da nanišani dobro i kada smo bili sigurni da je shvatio, jer je obećavajuće klimao glavom, dozvolili smo mu da škljocne. Evo šta je uradio!!!!
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Sad da ga nadješ i da mu nabiješ i klena i aparat u nepristojni deo ledja ali nogom :bat:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
100ka je napisao(la):
Sad da ga nadješ i da mu nabiješ i klena i aparat u nepristojni deo ledja ali nogom :bat:
Znaš li gde se ovo desilo? Pored debeličkog mlina i mosta. Mogli bi da je zovemo Debilica umesto Debelica.  :hmmmm:  :hammer:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Mixmaster je napisao(la):
Mogli bi da je zovemo Debilica umesto Debelica.  :hmmmm:  :hammer:
Pa i mogli bi, ali nisu svi tamo baš tolki retardi ima i malo (jako malo) onih normalnih ;)
Da si znao mogo si na mlinu da iscimaš mog čiču on bi te sliko, a i pivce biste popili i posle širili ruke (pokazujući ko je uvatio većeg) :D
Inače mislim da je on da li prošle ili pretprošle godine tu uhvatio na nekog kadisa od jelenje dlake svog najvećeg na muvu od 1200 (ako se dobro sećam). A na tim terenima svake godine (do prošle :'( ) padne po neki od 2-2,5kg.
 
Vrh Dno