kakav je samo osecaj kada zakucas stuku na streameru :)?!

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
proslog subote zakucao sam i ja stuku posle 2 promasaja, a isto to mi se desilo i u nedelju, 2 promasaja i jedna stuka. Zakucao sam ga na zonkera jednog crveno -belo i sivo a drugu stuku na crveno crno i sa nesto svetlim zelenim, te zonkere sam kupio u srbiji od jednog novosadjana. I mogu vam reci da od sada sam batalio spinning, jer cak tih dana bili 2ca sa spinningom i samo ja sam ulovio i jedan je ulovio na kedera.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Mene bas zanima taj osecaj, jer za sada sam imao samo promasaje, mada mislim da je slican kao kad zakucas krupnijeg klena.  :drool:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
E pa Marushani druze ... sad si pecen! :) Nema ti vise povratka. Kakva varalica i cuda ;) Cestitke za stuku!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Marushani je napisao(la):
proslog subote zakucao sam i ja stuku posle 2 promasaja, a isto to mi se desilo i u nedelju, 2 promasaja i jedna stuka. Zakucao sam ga na zonkera jednog crveno -belo i sivo a drugu stuku na crveno crno i sa nesto svetlim zelenim, te zonkere sam kupio u srbiji od jednog novosadjana. I mogu vam reci da od sada sam batalio spinning, jer cak tih dana bili 2ca sa spinningom i samo ja sam ulovio i jedan je ulovio na kedera.

Marushani dobija plus od mene.
Kakav je osećaj?
NEOPISIV!  :lol: :lol: :lol:
 
Vrh Dno