Kako izgleda dobro mesto za barsko musicarenje

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mixmaster je napisao(la):
Momci, drago mi je da neko razume zbog čega neću sutra u pastrmski revir, koji će biti pun instant mušičara.

Pazi kad cu ja sutra da izadjem na Savu i probam da uhvatim nekog bucovcica. Moram priznati da je i Milance bio dobar podsticaj ali Tamis je cudo od reke, tako da ne ocekujem neki uspeh.
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Dobro mesto za barsko musicarenje :hmmmm:
prvo :smoke: pa pogledas u vodu, granje na sve strane, viri kojekakvo avrlje iz vode(pola autobusa i tako to),sto je naj vaznije,Siguran si da bas tu ima jedno 30-40 zmija na gomili. Tu ulazi u vodu i stuka i klen nema da omanu :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Obožavam barsko mušičarenje, ali ne leti. Bare koje rado posećujem u proleće i jesen, leti ne liče ni na šta.
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Pa lice na bare. Mutljikava voda sa zabokrecastom povrsinom i rojevima komaraca koji jure ribolovca. Popusis dve pakle cigareta za jedno posle podne. Pa i ako nisi pusac propusis
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
compshop je napisao(la):
Popusis dve pakle cigareta za jedno posle podne. Pa i ako nisi pusac propusis

Ovo me podseti na 90 i neku, kada sam predvece pecao karase a moj drugar pusac je pravio dimnu zavesu da bi se sakrili od komaraca, ali ni to nije pomoglo pa smo trceci pobegli sa vode i pri tom zaboravili pola stvari da ponesemo.  :D
 

Bucko M.

Senior member
Učlanjen(a)
30.11.2011.
Poruke
167
Broj reagovanja
0
Lokacija
JAGODINA
  Ovih dana se najavljuju prolecne temp. ne podcenjujte sljunkare i bare,brzo ce se pojaviti riba na mirnoj povrsini,
pa makar i sitna bela moze da pruzi lepu razonodu.
Stukarosi balerinasi na svu srecu zalepe *upe pa moze  da ih zaobilazimo i bar peckamo nesto. A ko zna nek pokusa stuku pa makar i gloce od 300 gr,bitno je biti na vodi  :yeswink: :yeswink:
 
Vrh Dno