Kako napraviti samolepljivu olovnu foliju

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Istu onu kao sto ima O.E. E sad cu da vam kažem ali mislim da malo vas ima sansu da je i napravi, ne zbog velike mudrosti vec zbog nedostatka alata. Elem, muvajući se po zubnoj tehnici primetio sam neku mašinu sličnu onoj za rezance sa nekim sistemom valjaka ,pitam šta je ovo , a teh. kažu to je za valkovanje zlata ,ustvari za pravljenje tankih zlatnih folija a tek olovnih... i onda je sve bilo lako ali vidim ja Oliver ima samolepljivu požalim se drugu Seni a on mi kaže da vruća voda već postoji i da se zove dvostruka samolepljiva traka , i da se kupuje u farbarama i radnjama za moleraj , još žuta sa jedne strane .....
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Do jaja fora sad samo da navatam neku zubarku da mi malo zgnječi :tbumb: ;)
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.134
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Bravo, Igore, odlično si se snašao! :tbumb: nego, napravi malko poviše, pa kad dolaziš na ovamo, seti se da imaš drugari u Niš. :blush:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ovo je fenomenalno rešenje  :tbumb: hvala da si to podelio sa nama  :yeswink: i veliki  :respect1:
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Da, da Igore kad ides za Vlasotince svrni u Nis!
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Sve je ovo lepo ali mi se cini da je ovo malo deblje nego sto bih ja zeleo. Ako si probao Igorce, reci na kojoj najmanjoj velicini moze da se postavi (a da ne bude dzombava muva nego onako elegantna
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Bez problema ide na #10-12 a u ovih par sto sam spremio za Nis ima i nekoliko xxxspljeskanih pa mozete da probate i na manjim udicama.
Kuzmo  jeste izgleda deblje zato sto nije skinut ovaj zuti deo, kad se skine ostaje samo tanka providna samolepljiva
folija i olovna traka ,pa nisam merio ali sigurno 0.1-0.3mm
Jr salji adresu da  pa da stavljam ovo u kovertu
evo i slike famozne džamutke za raspljeskuvanje
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
kako bre to Igore trazis atresu samo od JR-a. Znaci ja da ostanem u neznanju, c c c  :nowink:
Spreman sam za razmenu materijala
 
Vrh Dno