KARE KEČEVA

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Večeras uhvatih 4 ribe.

1. Bandara
2. Bucova
3. Smuđa
i
4. Štuku

Sve 4 na isti strimer (Polar Fox Clouser Minnow)  8) 8) 8)

Doduše sve 4 male (najveći je bio bucov oko 1/2 kile). Ali poker je poker :D Možda neko ima jače karte ili je pot moj :smoke:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Da je poker,jeste,ali slab :bleh:,možeš ti to mnogo bolje.Ne bez zajebavanja,je takođe volim kad u jednom pecanju uhvatim po nekoliko vrsta ribe,ustvari najviše volim da u jednom ribolovu bude aktivno tih nekoliko vrsta pa se stalno cimam koju ću da hvatam.Pre mesec dana naletim na jato dobrih babuški,dok sam vezivao tipet za njih,krajičkom oka spazih štujicu od nekih 1.5kg.Uh,šta ću gde ću,mislim daj da kovnem štuju,pa da krenem na babušku,i dok sam skidao prethodno vezani tipet da bih stavio novi za štuku,ulete zmijurina i poplaši i jedne i druge. :doh:Ali ima i lepih trenutaka kad lovim skobalja,primer prošle godine,a prođe mi bucovčina kroz jato,ma ne fermam ga dva posto,nastavljam sa skobijem,a nešto kasnije se setim i bucka...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ih milanče, pa što ne kaže ja to redovno radim...nekoliko vrsta u jednom danu  :smoke: :D :lol:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ovaj put triling :yeswink:
5 bandara
2 štuke
1 bucov
za sat vremena posle nevremena na Tamišu. Bucov beše najveći, štukice oko mere a bandari debeljuškasti veličine šake (a bogami i malo veći) ubedljivo najzanimljiviji. I jedna štuja mi odnese Clousera pošto sajlu stavljao nisam a predvez je 0,22mm.
Sve u svemu opet me fasciniralo mušičarenje kao tehnika kojom se zaista uvek i svuda može loviti svakojaka vrsta ribe :yeswink: Neverovatno je koliko različitih vrsta se različitim tehnikama, imitacijama i varijacijama pribora može uloviti.
Ako ste dobar ribolovac i poznajete vodu na kojoj ste sigurno možete loviti većinu riba koje tu žive. Uz nevericu klasičnih riboovaca kojima ništa nije jasno - ja klepam ribe na verovatno jednom od najglupljih mesta na svetu - usred grada Pančeva na velikom i uvek mutnjikavom dubokom Tamišu, isprepletanom sajlama i splavovima!!!
Pogledajte fotku mog revira i sve će Vam biti jasno...
 

Prilozi

  • IMG_2953.JPG
    IMG_2953.JPG
    215,7 KB · Pregleda: 398

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Predivno, sablasna fotografija! Slažem se sa tobom Milanče, ako dobro poznaješ mesto, a pritom si i dobar mušičar, ni kenta ti neće biti teška :D
 
Vrh Dno