klen radi kao lud

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Evo, jutros sabajle sam podlozio rakijski kazan i ostavio zeta i komsiju da ga paze, a ja sam se promajao do jezero... od pola osam do jedanaes' sata imam sedam komata, od kojih nijedan nije ispod 800 grama... dva su oko 1.3 kg... i sve na bulldog bug. Aparat nisam poneo, jer ga ovamo ne donosim... ako verujete - verujte. Ako ne verujete - sta ja tu mogu. Sitna kisica rosi (nije ni kisica, vise je mokra izmaglica... rosulja), nema vetra, nije mnogo ni hladno. Voda je biiiiiiiistraaaaaaa kao devojacke oci, vidi se na dubini od 2 metra. Neki nepoznati ljudi cekaju nesto.... na kedera....Boze, cega li sve nema ovde?  :hammer:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
A pa ne moze to tako!
Kad si vec napravio temu u "Naseobine (sela, gradovi itd)" forumu - moras i lokaciju sa nama da podelish! :)
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Rakiju pravim u selu... a pijem je gde je nadjem! :bye:

Lokacija? Pa tu je, blizu Nisa.... od centra Nisa do mog sela je nekih 50 km (na zapad).... od mog sela do jezera nekih 3 km... na sever.

Salu na stranu, neznam koliko sam JA TAJ koji bi trebalo da vam kaze tacnu lokaciju jezera, ne zato sto sam od onih koji ljubomorno cuvaju "svoja mesta" (ima nas bar 50 koji to jezero zovemo "moje jezero"), nego zato sto je to jezero, makar po nameni, isto kao i pridvoricko, vodozahvat. Pecanje i kupanje je na njemu ZABRANJENO, a mi pecamo zahvaljujuci cuvarima koji su (vecinom) iz okolnih sela, pa se znamo od malena. Pre tri godine jedan prijatelj doveo za 7. juli neke prijatelje, da im se pohvali. U principu, nemam nista protiv toga, ali su se ti prijatelji posle tri dana vratili sa svojim prijateljima i tri dana pravili cudo i pokor po jezeru (ako se neko seca price o dubku i puski!), ostavili djubra za bataljon vojske, potamanili silnu ribu, dizali galamu i pravili od jezera svasta. Jadan cuvar je dobio otkaz, mi naredna dva meseca nismo mogli ni da prigvirimo od jezera i stalne patrole koja se vrzmala tu.

Sad postoji dogovor medju nama, lokalcima, da se na jezero ide tako sto se prvo najavimo telefonom cuvarima, ujedno nas oni i obaveste o stanju s kontrolom, o vodostaju, vetru i temperaturi, pa tek onda idemo. Jednom sam poveo svog kuma na jezero (on inace nije ribolovac), ali sam zaboravio cuvaru da najavim, tako da smo 'ladno popili korpu.

Eto to je cela prica. Ne zamerite. :blush:
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Suncano, ali hladno jutro.... Druga tura rakije je pocela jutros oko 6 sati... a ja odoh ponovo da vidim sta se desava s klenovima.

Pozdrav za Pedju! :bye: :bye:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Ziveli.Pa nista,nema ljutnje ali bocni par komada u moje ime  :tbumb:
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Ma bocnuo bih ja... da nije bilo vetra, koji je po mojoj slobodnoj proceni, na momente dostizao i 25 bofora i u srednje uzburkanu vodu bacao lisce, manje grane, plasticne kese i flase, procitane novine, koriscene toalet papire i ostali gorski nakit. Eto.... te sam se tuzan vratio "veseloj masini"... Sve u svemu: duplo golo! :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Bombastičan naslov, koji ću (Bože zdravlja) često koristiti, jer i ja ponekad (200 puta godišnje) mušičarim klenove. Dešava se, mada retko, da klen radi kao lud, pa bi bilo dobro da ovde prijavljujemo gde, kad i na koju muvu. Da ih zajedno "dokrajčimo" :lol:.
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Sto bre da ih dokrajcimo? :doh: Ako ih dokrajcimo, sta ce vatamo posle?  :'(
 
Vrh Dno