Koja je ovo reka

Vukovic

Junior member
Učlanjen(a)
07.05.2013.
Poruke
66
Broj reagovanja
0
Ovu recicu itekako treba sacuvati. Koliko sam zakljucio, u nju ulazi riba da se mresti. :yeswink:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
52
Autohtona.....endemska vrsta......a i preti joj izumiranje  :(

Cista "C&R" filozofija  :tbumb:
 

Vukovic

Junior member
Učlanjen(a)
07.05.2013.
Poruke
66
Broj reagovanja
0
Da, da C&R. Ali da dodam na udicu bez kontrakuke uhvatis ribicu, poljubis je i pustis. A to sto joj nice brada, kidaj najlon...
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
52
Pa saaad.....na Visocici kad capis ovaku cicu paerdon robicu, ta je prvi put na udice.otima se ta divljakusa.uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhh  :D :D :D nema tu pustanja kod lokalaca  :nowink: :hammer:
 

Vukovic

Junior member
Učlanjen(a)
07.05.2013.
Poruke
66
Broj reagovanja
0
Pitaj ti Eka. On cesto ide na Kokin Brod. Kaze da peca. Ali je nesto sa stapom cesto ispod brane. Doduse moze mu se, momak je jos. No, koliko znam, tamo su neki gatari i pilane. A opste je poznato da drvosece nemaju razumevanja za C&R filozoviju. E sad, ne znam da li se nudi da Beogradjanke provoza u camcu, i pokaze im prirodne lepote tog rezervata.
 

Vukovic

Junior member
Učlanjen(a)
07.05.2013.
Poruke
66
Broj reagovanja
0
PROTA71 je napisao(la):
Pa saaad.....na Visocici kad capis ovaku cicu paerdon robicu, ta je prvi put na udice.otima se ta divljakusa.uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhh  :D :D :D nema tu pustanja kod lokalaca  :nowink: :hammer:
E Proto, Proto, jest zeznuto to sa ribama koje se prethodno nisu kacile na udicu. Vuku stap junacki, moras da popustas strunu da se najlon ne pokida. Al kad joj dignes glavu iz vode....gotovooooooo :smoke:
 
Vrh Dno