Koji čekrk odabrati???

Koji čekrk od ovih mi preporučujete za štap Sage Flight #5?!


  • Ukupno glasača
    15
  • Anketa je zatvorena .

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
taman da promenis misljenje i kupis ovog kineza :hammer: :hammer: :hammer:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
slike obavezno da okaci kad stigne....meni se voseler cekrci opasno svidjaju.... :yeswink:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Geneva......a kog to Ralfa spominjes stalno???
Mozda i ja znam Ralfa, jel Rudijevog Ralfa??
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja sam sa njim bio u dogovoru za ovaj novi model da mi posalje ponudu ali nije jos nista poslao ili je poslao na krivu adresu....ne znam, ali nisam hteo da ga davim sada kada su praznici a ni sam nisam sada bas nesto raspolozen za trosenje... budem ga kontaktirao pre pocetka sezone da se do kraja odlucim ocu li naruciti taj novi model Passion ili necu nista da nabavljam za duzi period. Nije da mi bas treba jer me DC4 super sluzi na mojoj petici iako je namenjen za klasu 7 I 8. Meni je sasvim ok I imam dosta backinga sto je meni mnogo bitno  :hammer: Ali, onako u sebi potiho bi hteo jednu finu peticu a da mi se dopada....no.... videt cu. Krivo mi je da nisam jos imao priliku da izbliza vidim I probam taj model. Bar da je neki video da malo vidim kako radi I cujem kakav zvuk ima.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
blago se tebi na kakvim si ti slatkim mukama..... :doh:
 

Geneva

Senior member
Učlanjen(a)
25.09.2012.
Poruke
168
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kraljevo
Mislis na Tryst model?
Prelepo izgleda
Ni ja nisam u fazonu da ga proganjam za praznike , ali cim mi se bude javio narucujem RC3 L :D
E sad, ako legne jos neka kinta sa na svirkama povodom proslava, mozda uzmem i DC2 , mada mislim da ce RC3L odlicno da mi se pokaze posto je malo laksi :D
 
Vrh Dno