Kramponi :-)

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Sta mislite moze li ovo da se koristi na nasim cokulama a da pritom bude delotvorno www.bmshop.rs/kupi/mfh-ice-spikes-for-shoes-black-10-knobs-39245-395275? :)
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Ajmo neko misljenje ;-)  Uglavnom je namenjeno za hodanje po ledu a dal bi moglo da se koristi i za klizavo kamenje na rekama i td...?
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Grujice,iskreno da ti kazem,jedan moj prijatelj je u kopackama isao na pecanje...
Kramponi,prilikom hodanja na klizavim kamenima,vise odmazu,to jest veca je mogucnost da se okliznes sa kramponima nego sa patikama ili cizmama...tako da ako ti to nesto znaci...  ;)
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Jel vi mislite momci da ja ako sam mladji od vas da neznam pojedine stvari,kazem to iz iskustva a vama smesno... :tbumb: :bye:
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Ma niko nista nije reko :-D  Samo mislim da je taj drug u kopackama malo zalutao i otisao na pecanje :-D  a ne na fudbal
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Ma nije zalutao,namerno je posao na pecanje u kopackama...i pao je jedno 4,5 puta dok ja nisam nijednom :) zato ti kazem ti kramponi za taj tvoj predeo gde su travke prekrile kamen da ti nece mnogo pomoci,a za hodanje po ledu to neznam...  ;)
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
black panther je napisao(la):
Jel vi mislite momci da ja ako sam mladji od vas da neznam pojedine stvari,kazem to iz iskustva a vama smesno... :tbumb: :bye:


Znas li koliko ima mladjih musicara koji su uspesniji i prave bolje rezultate od starijih kolega jedan primer je Gruja to nema veze ili imas instinkt lovca ili ne i tu nijedna teorija i literatura ne moze pomoci i naravno ogromne brojke izlazaka na vodu
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
nikola renegade je napisao(la):
Znas li koliko ima mladjih musicara koji su uspesniji i prave bolje rezultate od starijih kolega jedan primer je Gruja to nema veze ili imas instinkt lovca ili ne i tu nijedna teorija i literatura ne moze pomoci i naravno ogromne brojke izlazaka na vodu
Zemljace razumem te skroz...  :tbumb:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Uradi sam  :hammer:
F0FBXXXJR6ODSGD.LARGE.jpg


https://www.instructables.com/id/Better-No-Cost-Crampons/
 
Vrh Dno