Krupajska reka

Salex

Junior member
Učlanjen(a)
11.02.2012.
Poruke
85
Broj reagovanja
8
Lokacija
Pozarevac
Ko će drugi da puni ovu temu, nego mi koji smo najbliži ovoj reci :)

Jedna od juče... voda je bila prevelika za gaženje i prilično mutna, samo sam po negde zašao kako bih izgradio bolju poziciju, ali uprkos tome, ulovio sam par lepih ribica..

Neki klinac - lokalac, zove se Jovan i ne zna koju krsnu slavu slavi, hvali se kako ih čupaju na glistu... kaže, ja sam na ovom mestu pre neki dan "na dubinski" uFatio jednu od osamsto grama.. a mene kao da nešto ubode u kičmu, još se hvali kako uhvate po 7-8 i odnesu, pa neke mušice, lampe noću, a svaka reč lupa po glavi... gledam, mali me prati uz reku, otišli smo malo podalje od naselja... razmišljam da li da ga udavim i i spasim po nekoliko lepotica dnevno.. na kraju uhvatim jednu lepu, vratim je u vodu uz debelo predavanje o filozofiji održivog korišćenja ribljeg fonda. Prosto je čudo kako na divljim rekama, uopšte ima ribe..
 

Prilozi

  • Photo-1114eee.jpg
    Photo-1114eee.jpg
    282,4 KB · Pregleda: 178

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zlot kod Bora
Lepa ribaa jako . .  :tbumb:
Jebale ih i gliste i kederi i šta već,a to su oni što prvi kukaju kad je više ne bude . .
 

Salex

Junior member
Učlanjen(a)
11.02.2012.
Poruke
85
Broj reagovanja
8
Lokacija
Pozarevac
Hvala Dexa, bilo je i nešto lepših, ali su zbog jake vode i laganog pribora malo duže zamarane, pa nisam hteo dodatno da ih mrcvarim slikanjem.. Ova sa slike je bila jako "poslušna" i zaslužila je jedno poziranje :)

Svest se teško može dramatično proširiti uticajem pojedinaca , mada vredi se boriti za svaku dušu :) ali dok sistemski ne proradi stvar, davljenje opasnih klinaca je jedina opcija :p
 
Vrh Dno