Leptir

Xfactor

Senior member
Učlanjen(a)
09.08.2010.
Poruke
329
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leposavic
Dosta sam slab sa FT-om. Malo zbog nejake stege, malo zbog nedostatka materijala, a ponajvise, pretpostavljam, zbog neiskustva... Iza mene je svega nekoliko bambula (od balze od plovaka), kafica, 2-3 kocijasa, jedna vestica, jedan pokusaj strimera, 2 popera, nekoliko improvizovanih nimfi i nekoliko ovakvih...
I tako uz neke obicne razgovore i malo smeha dodjem sa osobom na temu o poznatoj decijoj pesmici "Leptiricu sarenicu"... Kroz salu sam morao da je otpevam. I nastavim pricu sa osobom o leptirima i ona mi kaze da bi volela da ima jednog, ali da je glupo imati leptira za kucnog ljubimca. Odatle dodjem na ideju da se potrudim da vezem realisticnu imitaciju ove lepe zivotinje. I tako je nastao ovaj leptir kome ce donji deo udice biti odsecen i sigurno se nikada nece naci na kraju mog sistema, ali bitan je poklon i to da FT moze (mozda po prvi put) da sluzi neke ovakve svrhe  ;)

P.S. Nije potpuno zavrsen. Sestra (poluprofesionalni fotograf, kako volim da je zovem  :D) je slikala dok nisam bio tu. Prica ispricana uz rizik da ce biti ismejana  :D  Ali bilo je glupo postaviti leptira i praviti se da cu loviti njime  :whistle:
P.P.S. Sestra me zamolila da je malo reklamiram, pa evo jednog albuma od letos:bye:
 

Prilozi

  • DSCN1487.JPG
    DSCN1487.JPG
    44 KB · Pregleda: 271
  • DSCN1475.JPG
    DSCN1475.JPG
    135,7 KB · Pregleda: 273
  • DSCN1472.JPG
    DSCN1472.JPG
    127,2 KB · Pregleda: 277

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
sestra ti je izuzetno talentovana za fotografiju  :yeswink:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:yeswink: talenat!!! Lepe fotke!!!! Samo neka nastavi tako!!!
 

Xfactor

Senior member
Učlanjen(a)
09.08.2010.
Poruke
329
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leposavic
Hah, divno je to jedno dete... Ne zato sto je moja sestra, ali je stvarno onako dete za primer  ;)
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Odlicne fotke sa albuma,sve pohvale...... :tbumb:
 

Shelby gt500

Junior member
Učlanjen(a)
16.12.2011.
Poruke
47
Broj reagovanja
0
Lokacija
Doboj
moram i ja da pohvalim,sestra ti nije polu profi,za mene je profi,fine motivacije super slike svaka čast joj,ti kao dobar batica nemoj štedit uzmi joj profesionalniju opremu  :hammer: :bye:
 
Vrh Dno