Lipljen 2010

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ova tema je predviđena za ulove lipljena u 2010. godini.

~musicarenje.org tim
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.998
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
Za dlaku propade upis ove godine... :D. Inace je jos uvek led na pojedinim delovima reke. Od insekata...ni i. Jedinog lipljena kog sam video da nesto cacka po povrsini sam zakacio, ali se on sam otkacio.... :tbumb:. Nema veze... nek se izmreste fino...
 

Prilozi

  • DSC01218.JPG
    DSC01218.JPG
    64,5 KB · Pregleda: 359
  • DSC01219.JPG
    DSC01219.JPG
    26,4 KB · Pregleda: 355

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.998
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
Najzad upis za ovu godinu. A izgleda i ovom malisanu....
 

Prilozi

  • DSC01227.JPG
    DSC01227.JPG
    55,7 KB · Pregleda: 367
  • DSC01226.JPG
    DSC01226.JPG
    46,6 KB · Pregleda: 373

Prle

Senior member
Učlanjen(a)
30.01.2010.
Poruke
266
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Svaka cast nespetro. Neka je sa srecom otvor, pa da se nizu kao na proizvodnoj traci.  :tbumb:
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Danas je zvanicno pocela sezona lova na lipljana i na Drini, u to ime ja sam se naostrio i pod punom opremom krenuo na vodu, sta da se radi prvi je jun.Vreme lepo vetar ne duva ni 120km/h kisa jedva da pljusti, temperatura 12ºC, ali sta cu prvi je jun ,lovi se lipljan. So, down we go!
Mesto Lukovo, 5-6 skobaljasa gleda me ko belu mecku, stvarno ne znam sta im je ko da nemaju kalendar kod kuce , mislim se u sebi: ,,Seljaci pa prvi je jun!"
Pomerim se malo uzvodno da mi ne smetaju odaberem mesto , utepalo se , ovde mora da ima ribe, pomislim u sebi.
Udjem u Drinu samo malo 2m od obale  i namestim se ko ,,pravi majstor'' malo mi neprijatno voda me nesto mnogo gura al nisam duboko mislim se tek do prsluka al reko ko ga jebe i ako se namokrim prvi je jun necu da izmrznem sigurno.
Ajd i da zabacim, odlicno nisam si izvadio oko a nimfa u vodu znaci svi su uslovi tu da uvatim ribu, bacim opet i opet  i nece mi verujete . Nista.
Ma sta ce ovo bude pitam se ja, gde ide ovaj svet, sta je sa ove ribe pa ja bre tolko znam imam i napismeno, al me ne nece, i koj se moj smeju oni skobaljasi kad nisu uvatili ni po 10 ribe a ja samo sto sam dosao,polako sad cu ja.
  Seti se ! Cu promenim muvu , imam jednu 5 godine staru mnogo ribe izvadila , vezem ja ti specijalku , skoncentrisem se i krenem roll, buc. levi , nategni, popusti, ler,  nategni , izvadi pa sve u krug . Zavrte mi se u glavu , ne mogu vise gledam u onu Drinu ko da gledam iz voz vec mi muka . Ma reko znam ! Sad cu malo odmorim mesto sigurno sam ih poplasio nek se primire malo.Sedim  na obalu ono voda raste jos malo. Sa 500 na 600 kubika -TOOOOOOO  porast  sad cu ih uvatim na kvarno kad se dignu na suvu, odma kutija zelenas na 14 ne mali je, na 12 za vecu ribu ,pripremi se, pozor, sad! Cekam da se javi i on nista , budala !
  Reko dajem mu jos 10 min. i odo ja  nema veze tek je prvi jun ima vreme sutra drugi, bas me briga!
I tako, nista mi nije jasno , bice bolje valjda ima vremena, ko zna ....

 

Prilozi

  • Photo-0033.jpg
    Photo-0033.jpg
    340,2 KB · Pregleda: 359
  • faca.jpg
    faca.jpg
    79,9 KB · Pregleda: 368

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.087
Broj reagovanja
892
:D :D :D E gadne godine čudo ali nije još ništa šta će da bude :D :D :D
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  Cekaj malo Igore, kazes da imas i napismeno da si dobar ribar.  :smoke:
Mozda nisi poneo tu ćitapku sa sobom pa zato neće. I druga stvar- jesi li probao sve moguće zabačaje, možda je danas, mislim na prvi jun, radio lipljen na neki sasvim novi zabac.
Izadji ti lepo sutra drugog juna i probaj sve to ponovo, samo sa razumevanjem  :'(
 
Vrh Dno