LOC Waders

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.727
Broj reagovanja
1.043
Lokacija
Svilajnac
CItam po netu sta ima gledam opremu i videh za mene nesto novo i posebno me je zaintrigirala cena od 1.650 evra pa sam otisao na njihov sajt da proverim o cemu se radi a tu me je jos vise zaintrigirala tehnologija na kojoj baziraju odelo. Interesantno i uzasno skupo a mozda je pak ovo dobro i novi pravac u kome ce ici vadersi, dugotrajni, bez membrana a opet suvi. Ima li ovo smisla sta mislite?

 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.005
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
Bogami, svaka im cast i na smelosti i na inovaciji. Mislim da ce imati dobru prodju pre svega zbog drzanja toplote. Gledao sam ih po netu pre nekoliko meseci i nadam se i da cu ih uzivo opipati u jednoj velikoj radnji kad ih posetim na prolece. Ne mogu ih priustiti za tu cenu, ali me zanimaju.
Razgovarao sam sa jednim lokalnim prodavcem riboopreme, sa kojim inace ponekad i pecam, kaze da ce Simms a i jos poneki, ove godine drasticno podici cene svih proizvoda. Tako ako Loc uspe da je ne dize par godina, bice u rangu sa elitom. Mada.... kad pocne kopiranje drugih proizvodjaca, mora i cena pasti.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.727
Broj reagovanja
1.043
Lokacija
Svilajnac
Lepo je za krajnjeg kupca što prodaju bez posrednika direktno sa sajta kao Danielsson ali čitam na sajtu šalju samo USA i Kanada.
 

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
255
Broj reagovanja
331
Lokacija
Ključ, BiH
Bogami, svaka im cast i na smelosti i na inovaciji. Mislim da ce imati dobru prodju pre svega zbog drzanja toplote. Gledao sam ih po netu pre nekoliko meseci i nadam se i da cu ih uzivo opipati u jednoj velikoj radnji kad ih posetim na prolece. Ne mogu ih priustiti za tu cenu, ali me zanimaju.
Razgovarao sam sa jednim lokalnim prodavcem riboopreme, sa kojim inace ponekad i pecam, kaze da ce Simms a i jos poneki, ove godine drasticno podici cene svih proizvoda. Tako ako Loc uspe da je ne dize par godina, bice u rangu sa elitom. Mada.... kad pocne kopiranje drugih proizvodjaca, mora i cena pasti.
Simms opet dize? Moram priznati da su me razocarali, uveo sam par ljudi u FF i to bliskih prijatelja u zadnje dvije godine i naravno preporucio Simms Freestone i Tributary seriju,pucanje izmedju nogu pucanje na savu, spoj izmedju neoprena i gore texa, onda raslojavanje, sta reci sve ispod G3 i G4 u sirokom luku, nije cak ni za casual varijantu
 

admir

Senior member
Učlanjen(a)
02.10.2022.
Poruke
226
Broj reagovanja
414
Lokacija
Minhen
Lepo je za krajnjeg kupca što prodaju bez posrednika direktno sa sajta kao Danielsson ali čitam na sajtu šalju samo USA i Kanada.
U Njemackoj su dostupne preko adh-fishing:
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.727
Broj reagovanja
1.043
Lokacija
Svilajnac
U Njemackoj su dostupne preko adh-fishing:
MIslio sam na dryft waderse da nisu dostupni za eu nadovezao sam se na poruku kolege a nisam ubacio kao replay pa je zato malo nejasno
 
Vrh Dno