majice

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Hajde da napravimo logotip za sajt www.musicarenje.org pa da za sledecu sezonu napravimo majice, molio bih da se svi izjasne sa "za" ili "protiv" bez tupljenja kako i zasto da ili ne :lol:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Druze o ovome je vec pisano, ali hvala na inicijativi. Logo se radi (nekoliko ljudi je angazovano i bice nadam se uskoro). Inace nece se stampati smo majce vec i duksovi, a radice se i vez na kacketima i amblemi za prsluke! Ali da bi se sve ovo realizovalo, moramo da imamo prvo logo.
Jos jednom zahvaljujem na predlogu!
Salut!
 

poljo

Junior member
Učlanjen(a)
08.06.2006.
Poruke
93
Broj reagovanja
0
Bilo bi odlicno kad bi neko postavio ovdje makar smjernice ili pocetne postavke(dokle je neko stigao)tog znaka u nastajanju.Na taj nacin bi ,eventualno ,neko mogao da uzme ucesce a da ne razvija bespotrebno ideju od samog pocetka.
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
paaaa ja se sjecam da je inicijativa vec bila spomenuta ali niko nista nije realizovao, tako da bi trebalo da to isforsiramo evo sad ce februar mart i opet druzenja ono ovo ribnik drina okolia nisha i sve ostalo bilo bi lepo kada bi i neko preko bare obukao majicu ili slicno sa natpisom musicarenje.org pa da se zna, da se malo odvojimo od onih ostalih, koji i ne znaju za ovu drustvenu grupu okupljenu na sajtu da je aktivna, cak mozemo pokrenuti i razmjenu banera (mada je i ovome pisano) reviri prevashodno i ostala musicarska drustva ako vec necemo da stavljamo Luckyja na tesku muku da naplacuje od sponzora tj trgovaca opremom :lol:
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
offtopic i onaj projekat kategorizacije musica dokle je stigao??
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ovom prilikom se izvinjavam svim clanovima sajta, a narocito Dr.Luckyju. Ja sam ta baraba sto je trebala logo da napravi pa se onda to oteglo zbog mojih nekih obaveza. :)
Evo sada je jedan drugi decko angazovan za to dok cu mu ja pomoci samo oko realizacije ID-a musicarenje.org
Pozdrav!
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Ja mogu da obavim sito stampu, a naravno i da nabavim majice i dukseve. Imam prijatelja koji se bavi stampom, a materijal (majice i dukseve) mog da uzmem direktno u privatnoj sivari "Mateks po 50% jeftinijim cenama". Toliko od mene.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
I ja bih vrlo rado nosio oznake naseg sajta. Drago mi je da vecina zeli to isto. Nadam se da cemo se jednog dana pojaviti na nekom otvaranju sezone ili takmicenju, u istim "bojama".
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
i ja bi, i ja bi :)

Sa ponosom bi ju nosio na slo. vodama!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
eto konacno i od mene nesto pametno pa da se damo na posao dajte logo pa cwmo vidjeti ko moze da dobije najnize cijene za majice dugi kratki rukav dukseve i to imam ja neke stele kod nekih treba koje ni rade za moju firmu pa da uskladimo troskove realizacije "ko nabije" ide dalje :lol: ja sam za svoju ekipu na 6 komada sa stampom mao cijenu 8KM za kratki i 9.5 za dug rukav, da radimo pa da se malo qrcimo :lol:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Arihekta je dao opak predlog za logo. Kada bude gotov videcete. A onda se bacamo na izradu majci, dukseva, kacketa i amblema.
Salut!
 
Vrh Dno