Makedonska pastrmka u Nišavi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Odavno kruze glasine sa raznih strana i od raznih ljudi da se u Nisavi pojavila i da je hvataju ta MAKEDONSKA lepotica..
Sve sam ovo uzimao sa rezervom do pre par meseci kada su par mojih drugova bacajuci varalicu uhvatili ribu koju nisu znali prepoznati jer je do tada nisu ni videli niti uhvatili.
Da stvar bude jos zamrsenija najvise se lovi ispod izliva niske kanalizacije pa sve do sela Popovca?
Mada sam i ranije cuo price od nekih ljudi koji su taj deo cistili mrezom da je bar jedna morala da se nadje u mrezi...
A tacku na sve to stavio je moj rodjeni buraz koji je juce nebili potrosio malo slobodnog vremena uzeo varalicarca i malo ispod zeleznickog mosta (Grcka ambasada)posle nekoliko bacanja vec ima jednu i od prevelikog uzbudjenja zgrabio ribu i doleto kuci.
Kada sam se vrati s'posla imao sam sta da vidim.
Prelepa je ali nije makedonska,cudnih sara boja debeljuskasta je i znatno je tamnija.Ostavio sam je kuci nebili je preko slika poredio i video razlike.
Kada stignem kuci uslikacu je i staviti pa vi sudite kojoj vrsti pripada ova lepotica.
Sve u svemo jedna lepa vest,ko zna mozda ce vec ovog leta dok ispijamo kafu na splavu imati prilike da gledamo kako ova riba bucka oko nas--sto je za svaku pohvalu--
Slika ide veceras kada ugrabim vremena  :bye: :bye: :bye:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Evo slikice koju sam obecao,slikana je pojedinacno od repa pa navise,neznam o kojoj se mesavini radi..
Strucnjaci imate rec odgonetnuti najezdu ovih riba u Nisavi..
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Hebem te u (naopaku) sliku!  :doh:

Ajd ovako:

mak.jpg


Sa 90% sigurnosti bih rekao da je makedonska.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno