Mali oglasi

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Situacija je sledeca.
Sajt nije stvoren da bi postao idiotski oglasnik gde ljudi valjaju sta stignu! To je OK ali kada vidim da je od 7 novih topica 6 mali oglasi, pripadne mi muka.
Zato sam odlucio dve stvari:
1. Forum Mali oglasi se brise
2. Da situacija ne bi bila tako tragicna otvoren je novi deo sajta Mali oglasi i tu trpajte i stapove i pravljenje muva i oblaganje drski i davanje casova klavira.
***Napomena***
Svi koji su dali oglase u forumu imaju 7 dana da ih ponovo napisu u novom delu sajta. Posle toga deo foruma se brise!
Salut!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Doktore,

1.Ako si aludirao na mene nekim slucajem, mogao si i da primetis da sam u oglas stavio nesto po cenama skoro DUPLO nizim od realnih, a sve to sa namerom da useri odavde dodju do odlicnog pribora za pristojne pare. Nemam nameru da menjam profesiju (bar ne jos uvek), i sto se mene tice, oglase mozes slobodno i da ukines.

2. Ok, dobra ideja je da postoje mali oglasi bilo gde a to ce ti i vreme pokazati!

***Napomena***

Brisi odmah!

Pozdrav
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Nisam aludirao ninakog. Da sam to zeleo veruj mi da bi znao, ko bela lala. Ja nemam niti nameru niti razloga da se raspravljam sa bilo kojim clanom, sem ako me ne izvredja i sl. Medjtim posto sam ja stvorio ovaj sajt i glavni sam urednik, odrzavacu ga tako da me nervira. Mali oglasi su stavljeni nezavisno od foruma i na taj nacin me ne iritiraju! Oni su korisni ITEKAKO. Zaista su cene OK i ljudi koji nemaju pribor ili materijale, na taj nacin ce se snaci, ali mene licno nervira da 70% novih tema budu oglasi,a posto nisam zeleo da ih ukinem,instalirao sam modul koji je za to i napravljen! Pogledao sam forum i video da postoji vise topica u delu Mali oglasi, nego u delu Musicarenje. I tad mi se smucilo!
Sada lepo napisi oglase koje si stavio u novi deo i nema ljutnje. Ja sam se zajebo sto u startu nisam instalirao taj modul, jer onda do ove rasprave i nepotrebog tupljenja nebi ni doslo!
Koliko vidim palis se na pribor. Zasto lepo ne otvaras topice gde bi ljudi diskutovali o tome?
Tight lines
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Brines bez razloga, Lucky! Prebaci male oglase gde ti hoces, ali znaj da su oni vrlo interesantni svakom musicaru, bilo pocetniku, bilo... Svako ima kod kuce neki deo pribora koji mu nikad nece zatrebati, a to isto nekom bi posluzilo. Takodje, mnogi mogu da nabave materijale koje drugi ne mogu ni da sanjaju itd.
Jednom recju- vrlo su bitni, a to sto ih trenutno ima vise je zato sto smo ih upravo provalili. Smanjice se njihov broj.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ja tvoje i bilo cije druge, vec postavljene oglase ne mogu da postavljam u novi modul!
Svaki clan ce morati to da uradi ponovo i to je to. Postavio sam i block sa poslednjim malim oglasima tako da ce poslednih 10 da se vide, a ostali odlaze u arhivu.
Svi mali oglasi traju 30 dana i posle toga ih engine sajta automatski brise. Clan posle toga moze ponovo da ga postavi i tako u beskraj, sve dok nas pticiji grip ne pokosi!
Cela ova akcija nije moje izivljavanje i kao sto sam vec rekao, zajebao sam se sto nisam ovaj modul instalirao u startu, jer cele ove diskusije ne bi ni bilo!
 

ducia

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2005.
Poruke
113
Broj reagovanja
0
Nije ni sudno sto ima toliko malih oglasa kad sigurno 30% i vise clanova sami prave musice, bilo profesionalno ili poluprofesionalno.

Sto se mene tice GASI.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Mnogo sam lose postavio topic i ljudi su stekli pogresan utisak, pa cu objasniti jos jednom.
Ja nemam nista protiv malih oglasa, ako neko nesto proda preko ovog sajta cool. Ako neko i lovu zaradi jos vise cool, ali ih ne zelim u FORUMU.
Zato sam instalirao modul i MALI OGLASI POSTOJEEE! Samo nezavisno od foruma. Tako clanovi koje zaima diskusija ne moraju da gledaju topice sa malim oglasima. Nisu morali ni u prvoj varijanti, niko ih ne bije po usima, ali u blocku sa poslednjim topic-cima ih je bilo itekako. Samo je to stvar.
Nadam se da clanovi nisu stekli pogresan utisak o meni i uredjivackoj politici sajta, jer je sajt u startu zamisljen sa velikim slobodama za clanove, sto se nadam se i vidi!
Da nebismo vise tupili i gubili vreme na ovome, pisite slobodno (cak i pozeljno) oglase ali na predvidjenom mestu!
Salut!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Skroz ispravna odluka!

U prvi mah mise ucinilo da si generalno protiv oglasa ali je stvarno ruzno kada odes na "home" a ono izadje lista sve sami oglasi.

pozdrav
 

piroman

Senior member
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
179
Broj reagovanja
0
Vi musicari ste prave sicardzije, samo gledate profit :( Da koristite varalicu, samo bi ste o stuki razmisljali!

Ja sam za to da se ovaj sajt gasi, a da drug lucky otvori novi sajt, varalicarenje.org i da na njemu uopste NE bude malih oglasa...

Salim se, naravno...

a, sada smajliji: :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Sage launch 590-4 #5. U vernoj sluzbi mome bratu 5-6 izlazaka na vodu. Divna metalik zlatna boja, Plutana drska, prva vodjica sic, niklovan okov za cekrk, nesto sto lici na ruzino drvo na drsci cekrka, baca u pm (nije private mail), garancija ostala u kamionu ali mogu da odstampam novu. Sa cetiri dela vrlo zgodan za svercovanje, prodavanje ispod tezge i preprodaju neupucenim mladjim kolegama. U futroli lici na snajper pa doprinosi zajebanom imidzu vlasnika. Neoriginalne gace, bez carapa, smesna zelena futrola i vestacki osmeh s'moje strane novom ponosnom vlasniku. Sta jos reci, izvadio par pastrmki preko 50, lipljana ispod 30 i osvestan kako treba. Za one dosadne: Nema kasko, svetla za maglu, zimske gume ecs
Cena po dogovoru, ili 100 e da se ne dogovaramo
P.S. Ako necete da ga kupite, pozajmite mi novac dok ga prodam, vracam majke mi  :whistle:
Bez zezanja, stap je ok, zaista malo PRESAO, osvestan ...Prodajem ga jer imam u planu neku plemenitiju motkicu na mesto njega
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Evo dajem i bivsu devojku uz njega gratis, staru strunu, probusen kombinezon i rezem sve ff pirate koje imam. Da pogodnost bude veca, vi placate troskove transporta
Sifra : za vase zadovoljstvo
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Sad' se setih, freza za kamen F700, 7 KW; ford fiesta kurir '97; ledomat 20kg/24h; nekoliko kompova; 6 xp licenci; kuca i okucnica; 2-3 lokala; levi bubreg; 2 litra krvi; 3 kutije sa koriscenim musicama; markice kraljevine jugoslavije; znacke iz NOB-a; 2 INdijske stege; Izlapele roditelje i menjam razno za razno  :D
 
Vrh Dno