Memento ili salis

Milan Milika

Newbie
Učlanjen(a)
18.12.2021.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Uvazene kolege nov sam na forumu i dobro bi mi dosla pomoc. Koji stap preporucujete pocetniku salis ili memento. Meni treba klasa 5 9feeta. Uglavnompecanje na Limu, nesto duzi zabacaji. Krupan klen, pastrmka. Na nekim terenima prilicno jaka voda, kao Drina.
 

Milan Milika

Newbie
Učlanjen(a)
18.12.2021.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Hvala na preporuci i dobrodoslici. Ako moze jos jedna informacija. Da li to znaci da bih i stapove drugih proizvodjaca mogao da gledam u klasi 6?
 

MikiMilan

Junior member
Učlanjen(a)
26.04.2021.
Poruke
21
Broj reagovanja
3
Čak ako mi vjeruješ, mislim da sam pogriješio što sam uzeo 5# sleceći će definitivno biti 4#
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
417
Broj reagovanja
30
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
ја сам колеги препоручио #6 и небрз штап, знам шта значи дрина иако пецам на,немалој, з. морави/са таквим штаповима/, било кад грешка те чека, и треба да се исправља изнова, ко зна где ћеш доћи, наравно да не мислим само просторно, свака радња је преиспитивање са кајањем.важно је прво да се искрено заинтересујеш и пређеш прву степеницу.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Covek je drinu pomenuo samo kao poredjenje. Peca na limu..

Licno za donji tok lima... Srbija, pa do berana petica je ok... Iznad je i trojka ok..
 

Milan Milika

Newbie
Učlanjen(a)
18.12.2021.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Hvala vam svima na datim misljenjima. Pecam na plovak, varalicu, dubinku, sve moguce tehnike... Volim prirodu i nisam neki pasionirani kolekcionar pribora. U musicarenju se jedino nisam ozbiljnije oprobao a ono mi, kao i varalicarenje, deluje bas kao tehnika za prave ljubitelje prirode. Zato bih iskoristio ove akcije u pojedinim radnjama i uzeo nesto od ovih stapova iz srednje klase. Poucen iskustvima iz plovkarenja i varalicarenja najjeftinije je zaista i najgore, ali se u srednjim klasama moze svakako naci bas dobrog pribora koji je na granici sa vrhunskim. Tako da, ako je neko isprobao ova dva konkretna modela dobro dosla je svaka informacija.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Proceni da li ces se musicarenjem baviti ozbiljno ili ne i shodno tome kupi opremu, sve sto kupis jeftino sutra ces prodavati budzasto i kupovati dobro i skupo...vecina nas je tako, bolje je da ucis na tudjim nego na svojim greskama...nema jeftino a dobro, tj mnogo je retko da se desi tako, ne mlati se sa materijalima sa buvljaka ili iz kineskih tc, odmah kupi top i vezuj dobre muve, vreme je ogranicavajuci faktor sve ostalo se resi nekako...
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Memento definitivno, Salis ti je radjen za morsko mušičarenje i poprilično je motkast. Imam Memento trojkicu i ne odvajam se od nje.
 
Vrh Dno