MIlančetov put

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Dragi moji prijatelji mušičari,
najteze je nama koji smo negde u sredini!

Najvećeg lipljena 2006-te upecao sam na muvu mog prijatelja Đorđa (aka Šumadinac) i sa njim očekujem ove godine da odem na Rzav i ko zna koju još šumadijsku vodu! Ili opet Plivu i Ribnik.
Nekoliko novih reka južne Srbije obišao sam sa Ranđom (aka MixMaster), spavao kod njega i on kod mene pre nego što smo otišli na Plivu i Ribnik. Opet ću ga pozvati kao i nadam se on mene u nove FFF pohode.
Sa Bojanom (aka Simpson H) sam najčešće u kontaktu i koliko prekosutra ćemo biti zajedno u ribolovu. Često je bio i on kod mene i ja kod njega i čujemo se SVAKODNEVNO!!!

I ŠTA SAD!
SVA TROJICA STE MI KRIVI!!!!!!!!!! (naravno kao i svi ostali kojima je stalno do nekih svađa i prepirki)

Pa zar je nemoguće prevazići razlike?

Dane (aka Sty_Esox ) voli štuku (pomalo i basa).
Vladan (aka OldSureHand) najviše SWFF.
Mix bodorku (a bogami i sve ostalo podjednako).
Sale lipca.
Pera mađar (aka Skeg) bucova. Na DH štap po mogućstvu.
Bane voli da baci lepo i daleko. I njegovog Sage-a SP+
Sebastian ne zna na koju bi pre stranu.
Milan Petrović bi lipca na Drini ali ne zna ništa o tome.
Šumadinac isključivo Salmo (ili Hucho).
Simpson H OGROOOMNE pastrmke sa Ribnika što kidaju predveze
Buda bi Sage XP 590-4.
Milan Martić (aka Milance) ne spava cele zime i sanja drinske lipce pometraše koji usrkavaju njegovu muvu na 25+ metara od njega (takođe i ribničke polumetarske lisce koji na isti način usrkavaju njegovu BH fazanov rep nimficu na 18-tici). I malo je vrsta riba koje nije prevario na FF pribor.

PA U TOME JE SILA OVOG SAJTA. U RAZLIKAMA.

Nadam se da će svi koji su ga ikad napuštali vratiti. I da neće postati dosadan, i da neće zavladati JEDNOUMLJE. Dotle ja ću se truditi da ispoštujem svakoga i da nastavim ovako kao i dosada. Za početak saveti za mog imenjaka koji bi da peca lipljena na Drini u Topicu koji je tome namenjen.

Vidimo se na vodi!!!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Milance, svaka cast. Retko upoznajem i vidjam musicare poput tebe. Da nije ovog sajta ne bih znao da takva musicarska sila postoji u Pancevu. Jedva cekam da ponovo zagazimo u istu reku.
 
Vrh Dno