Mix Master's Mayfly (Ephemera danica)

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Sta reci? Ovo je moj pokusaj imitiranja najpoznatijeg (u Evropi) insekta iz reda Ephemeroptera. Jos cu je usavrsiti, ali evo prve verzije. Molim kolege musicare da daju neki komentar.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Nazalost krila mi se uopste ne svidjaju! Takodje na repu bi poradio jos malo, mislim da treba da bude malo duzi. Telo je ok, a cela prica sa nogicama, koju vozis kroz par zadnjih kreacija je bombasticna!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mozda usavrsim krila, ali znaj da imam problem sa skeniranjem ovih krila i da u stvari izgledaju mnogo bolje nego na slici. Treba da slikam musice foto-aparatom, ali ga zasad nemam.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Jos nesto. Gresis sto se tice repa. Toliki je rep zenke E. danica. Veruj mi, imam mnogo fotografija, od kojih sam neke i sam snimio. Mozda ti se cini da je kraci zato sto su celo telo i rep ove vestacke (a i prirodne) musice povijeni na gore. To se ne vidi jer sam je slikao odozgo.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
E tako mi kazi. Nisam imao pojva da radis sa skenerom! Ako su krajevi repa povijeni onda je druga prica i extra varijanta. Dohvaticu foto apatar i dolazim kod tebe da ih islikamo!
 

Djenka

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2006.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Znam da sam pocetnik i da moj glas ne vredi mnogo ALI!
Cini mi se je ovaj materijal mnogo lepsi,ima prirodniju saru, jeste malo krt pa oce da puca, ali sam siguran da vi matori musicari mozete i to da ispravite
 
Vrh Dno