Mixmaster i Forelle, prijatelji ili neprijatelji?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
OVO JE FORELLE NAPISAO NA TEMU UDICE. MORAO SAM DA GA PREBACIM NA ADEKVATNU TEMU, JER OVO JE VIŠE NEGO INTERESANTNO

MIX WROTE:
"veliki Mixmaster". Tako me on zove, a tako i misli, jer me podsvesno voli, a to boli!! On nije drugi Mixmaster, kako neko ovde posumnja i napisa. To se on trudi da komunicira sa svojim idolom. Samo to i ništa drugo...

Ovaj sajt je stvarno prva liga... Odavno se nisam tako slatko ismejao... Suze su mi od smeha posle na oci... Citajuci poslednji Mixov odgovor na moje pismo.
Dragi Mix, mnogo se bre “primas” ...“Cele”???? Ja nisam taj postovani gospodin, a ako je neko(ili su neki) mojom (ne)krivicom umesan(i) u ovu temu, ni krivi ni duzni – nije bilo namerno!!! Ovo je moderna tehnologija, svako koristi uredjaje koj su mu nadohvat ruke kako mu je najlakse... Ili je mozda rec o necijoj neslanoj sali?
Ja nisam iz malog ratarskog mesta (pokusaj da me na lep nacin nazoves seljakom) vec 30 godina - od rodjenja se nisam makao iz Nisa! Mladji, jaci, lepsi sam od tebe a i bolji musicar, sigurno. Dejan mi je ime(zapamti)!
Uostalom ti me znas, jednom smo cak i bili na pecanju zajedno. Bio sam jedina “budala” koja je na Niskom sajmu na tvoju preporuku kupila 2 Shimano NEXAVE musicarca koji sad nisu zivi-ubedio si me tad, ali vise ne mozes. Shimano masinice obozavam al musicarce mrzim! Nije tacno ni da mrzim RST - pecam na M3.
Sto se tice “vodje sekte i robovlasnika “ iz tvoje price – mislim da 90% znam na koga si mislio - ne brini kopirao sam tvoje pismo(uz jos poneku tvoju “biser” izjavu) i bice prosledjeno dalje(da se i on lepo i slatko nasmeje)... I ne samo njemu vec i drugim musicarima koj ne posecuju ovaj sajt-da se malo razonode!
Srescemo se na vodi (nek to bude iznenadjenje)... Na kapi cu da napisem FORELLE, radi lakseg raspoznavanja, da me se lakse setis...Malo sam napredovao od kada si me video zadnji put i nemoj da se plasis od mojih 1,88m i 119kg misica, jer dobar sam kao hleb i nece ti faliti ni dlacica sa glave(naravno ako ne budes drzak, hvalisav ili bezobrazan, na sta sam alergican) a posle simpaticnog druzenja ce da se zajedno slikamo - da pokazem deci svog “idola”!!!
I jos malo o udicama. Ja nisam jedini ko ne voli udice koje ti reklamiras – ne voli ih ni Fly doc, ni Simson ni Milance ni Sebastijan ni Sumadinac ni vecina musicara u Srbiji(koriste se kao nuzno zlo kad nema bolje u radnjama) navalio si sad na udicu F-15, to je debela udica solidnog oblika koja se ne ispravlja(svaki kinez ce od tako debele zice da napravi takvu udicu) al to je bre brate udica za mokre muve a ne za suve – A ti to koristis za suve... Stvarno si bre... Nestrucnjak!

Dok god budes tvrdio da belo nije belo, da crno nije crno da su dva i dva 5 bices na “meti”. Ovo je bre INTERNET . Tu smo da se zabavimo, informisemo, razmenimo iskustva i da nesto naucimo a ne da se dokazujemo. Ovaj forum je pogresno mesto za necije dokazivanje(to niko u svetu osim tebe ne radi).Sve shvatas previse ozbiljno-to ti ne valja... Shvatam da si sad “u bedaku” pa cu malcice da olabavim, ali ne i da te zanemarim(da mi ostanes na sajtu bar do pocetka sezone)... Izdrzi samo jos malo(do 1.III) i obecavam ti da cu tek sledece zime ponovo da te napadam tvoj daltonizam...Idolu moj najveci!!!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
E, ako ovaj Forelle nije taj Čele, koga jedva poznajem i sve što znam o njemu sam napisao napadajući Forellea, onda sam stvarno mnogo pogrešio kad sam poverovao višestrukim uveravanjima da je to baš taj čudni lik iz jednog malog planinskog gradića. Ovo stvarno postaje interesantno i pomalo smešno. Ni ja nisam verovao da je to taj naoko fin i tih čovek, moj nekadašnji prijatelj, koji je uvek bio super prema meni i ja prema njemu, pa me i to dodatno zbunilo i razljutilo. Oni koji su me uveravali da je Forelle- Čele, garantovali su mi to sa 100 posto sigurnosti. Zajebali su me. Ipak, ovo je forum na kome ne vidimo sagovornika, pa se ovakve greške mogu desiti, ali nadam se i ispraviti. Ja sam možda previše često na forumu, pa baš ja najčešće i grešim. Nikog ne napadam, ali mene previše često napadaju. Ako nedužni čele i njegov navodni gazda i učitelj ikada pročitaju moje uvrede na njihov račun, zamolio bih onoga ko im ih da na uvid, da im pokaže i ovo izvinjenje. Dakle, IZVINJAVAM SE LJUDIMA KOJE SAM GREŠKOM UMEŠAO U DRSKU RAZMENU POLUUVREDA IZMEĐU MENE I MENI NEPOZNATOG ČOVEKA ZA KOGA SU ME UVERAVALI DA JE ČELE.
Ako je Forelle iskren, onda sam zaista bio u debeloj zabludi i ogrešio se o ljude koji to nisu zaslužili. Nadam se da se zbog ovoga neće naljutiti, jer se radi o nesporazumu za koji nisam ja kriv.
Uh, nadam se da se nisam baš previše obrukao. Preći ću sad na poslednju fazu mog nadasve bombastičnog upoznavanja sa svojim sugrađaninom i čovekom s kojim sam, navodno, proveo i vreme mušičareći. Tako me je i Flydoc zezao mesec dana dok mi nije otkrio ko je. Forelle kaže da ga dobro poznajem, ali ja izgleda imam problem sa pamćenjem. Preterana upotreba kompjutera izgleda da me lišila jednog dela moje vlastite memorije. Isuviše se oslanjam na ovih 512 MB i nekoliko desetina GB, kao i na gomilu diskova, koje više ni sam ne mogu da pronađem. Možda poznajem previše mušičara, pa im više ne pamtim imena? Dejan!? 30 godina star, a nisam ga video nekoliko godina. Od tad je porastao i promenio se. Nije Pu, niti Zo, niti Dr, a nije ni De. Prodao sam mu Shimano štapove!? Išli smo u ribe!? Jebote, jednog dana ću zaboraviti kako se zovem! Vidim da me čačka i šali se kad kaže da sam nestručnjak, jer koristim debelu udicu za suvu muvu. To mi ukazuje na to da ne koristi BAMBULU, a to ne rade samo oni niški mušičari koji mrze autora. Nadam se da nije toliko zastranio. Možda je u nekom katalogu video "BAMBOLU", pa se prešao misleći da je to čuvena muva. Kaže da je mlađi, jači i lepši od mene. Takvih ima puno, to mi ne pomaže da ga identifikujem. Tako su me zeznuli ovi moji doušnici, da ja sad više od svega priželjkujem taj moj budući susret sa Forelleom. Napravili su me na budalu. Znatiželja me stvarno ubija, a i nekako obožavam da se suočim i družim s ljudima koji me prvo vređaju, napljuju, pa ja njih, a onda idemo u ribolov i sve se to zaboravi, a usledi samo poštovanje i druženje. Sa većinom svojih prijatelja počeo sam druženje uz nesuglasice, rasprave, svađe, pa i fizičke obračune. Oni koji su previše fini,sumnjivi su. Samo, ako si već ušao u neku od sekti, džaba ti ja ovo pišem, nema ništa od našeg prijateljstva. Ako nisi, možeš odmah da mi se javiš. Ako ti je toliki merak odnesi to što si odštampao, dodaj i ovo, pa se malo zezajte. Ako misliš da će te zbog toga više poštovati moji neprijatelji, u pravu si.Priznajem da je zajebancija uspela. Ipak ti, pored svega, nudim prijateljstvo. Šta drugo bih i mogao da ponudim čoveku koji tumara Nišavom sa mušičarskim štapom u ruci?
Zapravo, to sam već uradio ako sam te posavetovao da koristiš Shimano Nexave, kao početnik. Odakle li ti suluda ideja da je to bila prevara!? Ako sam te uputio na Gamakatsu udice, koje i sam koristim veoma uspešno, trebalo bi da mi zahvališ. A ako sam te i u ribolov vodio, ne znam šta ti se to na meni toliko ogadilo? Babaroge u mojoj torbi? Sitnež? Klenovi ili pastrmke? Tvoj manji ulov? Ne brini, uz malo truda, promeniće se i to. Ići ćemo opet zajedno,iako si toliko visok i krupan. Moraćeš malo da se savijaš i puziš. Dobro je da si lep, lepši čak i od mene. To je vrlo važno da ne poplašiš ribe!
P.S.
Čudo je šta sve ribari mogu da rade dok zimi kriziraju!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
forelle nasikirao si mixa zastranio je skroz pogledaj u koliko sato je on pisao post o tebi, u njegovim si mislim au 02:44 sati ujutro ! Ja bih se zabrinuo :hammer:
 

forelle

Junior member
Učlanjen(a)
19.11.2006.
Poruke
95
Broj reagovanja
0
I ja se izvinjavam jos jednom ako su neki ljudi bili zbog naseg “prepucavanja” bili umesani u raspravu o udicama – nisam ni slutio da se tako nesto moze desiti, za sebe znam da nisam kriv a verujem da ni MIX nije kriv. Cenim to sto se i Mix takodje izvinio.
Mix, samo bez nervoze... Hvala ti na dugoj privatnoj poruci, poslacu i ja tebi jednu kada se vratim sa Kopaonika... Kad se vratim ima jos malo da te cackam(ako budem nasao povoda odnosno ako i dalje budes tvrdio da belo nije belo) i nemoj da se ljutis – samo do 1.III. Ja tebe ne smatram neprijateljem, pa nemoj ni ti mene... Internet je ovo, oces da se Jeb.. a da ti ne ulazi! Tesko!

U svakom slucaju videcemo se na vodi!
Pozdrav do iduce nedelje!

P.S. i lepo mi spavaj nocas
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:lol: :lol: vas dvojica ste bas zanimljivi, ja nebi da prestane ovo vase prepucavanje, bas ste se ufurali.... :lol: Kada sam vidio ove vase tekstove uzeo sam si malo vremena, udobno se smestio i poceo da citam dok sam pri tom grickao špice :-D :lol: Vaz dvojica rox u ovo krizno doba godine!!! :lol:
Prava musicarska sapunica!

Ajde kolege lep pozdrav ;-)

Ocekujem jos malo nastavka ;-P
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Prepucavacemo se verovatno jos, ali prvo cemo da se upoznamo. Covek je iz Nisa, pa mu zato i oprastam sve. Znam koju je "corbu kusao", potpuno ga razumem.
 

chelle

Junior member
Učlanjen(a)
28.01.2007.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Povdom teksta objavljenog na forumu sajta musicarenje.org u rubrici ostala oprema/udice, post 77#, napisanog dana 14. jan. 2007. u 0:34:50 od strane predsednika musicarske sekcije Ivana Randjelovica, svima poznatijeg kao Randje, alias Mix Mastera, objavljujem sledesi demant i od njega trazim veliko objasnjenje oko cele ove price!

Prvo da se predstavim svim clanovima foruma, Ja sam Milan Jekic zvani Cele, i dolazim iz Sokobanje, a ne iz nekog, citiram, malog ratarskog mesta Istočne Srbije, kako si me Ti predstavio Randjo.
Drugo,od kada sam saznao za ovaj sajt, posetio sam ga sve ukupno pet puta do sada, a zasto? zato sto nisam imao nista novo da naucim, samo sam citao tvoja prepucavanja sa Forelle-om, a i jos da znas da mi je on javio da si me upleo u tu vasu igru prepucavanja, ali ne ljutim se ja na tebe, mnogo sam se lepo ismejao o onome sto si napisao, a i dan danas se smejem kad procitam tekstove o meni! (odstampao sam ih!)

Sto se tice ostalog sto si napisao o meni, prvo cu da Te citiram, a onda ces da dobijes i adekvatan odgovor (repliku) na sve to, pa cemo da vidimo ko kosi a ko vodu nosi!

1. citiram: Žao mi je što se toliko ljuti na mene iako ga nikad nisam uvredio. Ni njega, ni njegovog gazdu, koji ga svemu uči.

Odgovor: Prvo odakle ti takva suluda ideja, neznam zasto bi se ikada naljutio na tebe, jeste da te nikad nisam nesto posebno ni gotivio, a nisu ni ostali koji su tada radeli u radionici. Postovali smo te cisto zbog kumovanja sa Vanjom, ali ponekad si nam i bio zanimljiv da znas, drugo sto sam hteo da utuvis u glavu i da znas je to da me moj gazda nikada, ali nikada, ni nakoji nacin nije podbadao niti terao da te napadam, jednostavno ga to nije ni interesovalo, bar Ti znas za toliko.

2. citiram: Što kriješ, Čele, da si radnik u vlažnom podrumu, koji proizvodi muve za stotinak evra mesečno...

Odgovor: Ja vec duze vreme nisam radnik u, kako ti kazes, vlaznom podrumu, mislim da to zna i taj tvoj podanik, bolje reci pulen koji me je uvukao u celu ovu zbrku. Ja posedujem sopstvenu zanatsku radnju, a ako mi ne verujes, proveri i agenciji za privredne registre, evo ti i moj PIB 104437808.

3. citiram: Što se on ne pojavi ovde? Ne zna da nađe sajt? Stidi se? Plaši se od mene?

Odgovor: Vanju uopste nije interesovalo da se pojavljuje na forumu, i ne stidi se i ne plasi se, pogotovo ne od tebe, a neznam i zasto bi se i plasio.

4. citiram: Čele je u svojoj celokupnoj dosadašnjoj mušičarskoj karijeri ulovio manje riba (na Gamakatsu i Tiemco zajedno) nego MM za jedan jedini dan.

Odgovor: Prvenstveno, sto se mene tice, ja pecam iz zadovoljstva i iz ljubavi prema tom sportu, a ne iz hira i zbog para. Meni je lepse da pustim bilo koju ribu, nego da je stavim u cuvarku, a to koliko sam ja upecao riba u svojoj ribolovackoj karijeri je moja licna stvar, ja pecam za sebe i za svoju dusu, a ne pecam ni za Vanju, ni Ziku i Miku, pa tako ne pecam ni za tebe.

5. citiram: Tako me on zove, a tako i misli, jer me podsvesno voli, a to boli!! On nije drugi Mixmaster, kako neko ovde posumnja i napisa. To se on trudi da komunicira sa svojim idolom.

Odgovor: Samo da znas da mi nije ni namera da budem drugi Ti, i zapamti da te i svesno i podsvesno ne volim bas nesto posebno, a to sam vec i rekao, mogu samo da te pozdravim na nekoj vodi i da te mooozda pitam kako ide, i to je sve sto od mene mozes da osekujes. Mada posle svega ovoga, tesko da ces i to da dobijes od mene. I jos da dodam, ja sa svojim idolom komuniciram svakog dana skoro, pa tako da nam nije ptreban internet da se mlatimo preko njega!

6. A sada sledi jedno veeeeliko objasnjenje povodom svega ovoga: Citaj i pamti!!!

Forelle-a iliti Dejana znam vec poduze vreme, upoznao sam ga kod Vanje, a za sajt sam cuo od jednog deckonje koji sada sluzi u tvojim redovima, neznam samo koju ste mu funkciju dodelili za cinkarenje (to ce sam da kaze!), i kad sam ih pitao za to da se registrujemo, cisto radi zezanja, samo je Dejan odgovorio potvrdno, gos'n Vanju nije interesovalo, rekao je njegovo cuveno: jebem li ga mrzi me. E sad, Deki se registrovao pod nick-om forelle (koji sam mu ja predlozio, jer su me jedno vreme i tako zvali)i stavio je moju mail adresu koja je [email protected] koju sam otvorio preko mts-a i sluzi mi samo za registracije i kod narucivanja kataloga. Posto je broj na mail adresi i moj broj mobilnog telefona, to je jedini nacin na koji si mogao da povezes forelle-a samnom. Samo tu stoji jedan problem, jedini clan foruma koji te je uveravao da sam ja forelle i jedini koji ima moj broj telefona, mogao je da me pozove i da me pita o cemu se radi, rekao bi mu istinu, jer nikad nisam znao da sakrijem svoje zajebancije, pa cak i pojedina mesta za ribolov. Ovim putem javno pozivam Mr.Zakulu da bude hrabar i da izadje na forum i da mi se javno izvini i da prizna da je napravio gresku. Mix necu da vas svadjam, ali taj tvoj pulen kad dodje u banju, pljuje te na sva moguca usta, pa ponekad je bre forelle majcina dusica za njeja, pa i Vanja i ja zajedno ti ne mislimo tako. i znas sta ponekad najmanje treba verovati onima koji ti se najvise uvlace u d..e i za koje mislis da su ti najbolji drugari, to znam i svojih licnih iskustava, a svi oni koji te pljuju i vredjaju uvek ce vise da ti pomognu nego bilo ko drugi.

7. I jos nesto, sto se tice one PP koju si poslao forelle-u, mislim da je to bilo nesto najnize sto se od tebe moglo ocekivati, ja te Randjo neznam kao takvog, a kao sto sam vec rekao, nisam te nesto posebno gotivio, ali ponekad si bio i zanimljiv sa svojim nekim dozivljajima.



PS. Nadam se da se neces naljutiti zbog malo zustrijih odgovora, bio sam prozvan i morao sam tako da reagujem, ako se ja ne ljutim onda neces ni ti! Meni je zao sto se ovako desilo i sto sam morao da prozovem neke ljude zbog toga, ali sta je tu je, zivot ide dalje, i tu mi nista ne mozemo. I jos nesto, ako nateram Vanju da se registruje, i od njega cete da dobijete odgovor vrlo brzo!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pre nego sto sve ovo ode u PM moram da reagujem, a verujte mi da mi zdravstveno stanje to strasno onemogucava.
Prvo dobrodosao chelle,
Drugo, i ono sto je najosnovnije, sajt sam postavio ja a svi smo ga zajedno stvarali (svaki clan kako je zeleo). Tvoje implciranje da ce mr. Zakula da dobije neku funkciju na sajtu samo zato sto je Mixov pulen, je veoma lose jer o tome odlucujem ja a ne Mix.
Trece i ovo je mozda najvaznije. Mix se angazovao na sajtu. Pisao je clanke, otvarao teme i odgovarao na forumu. Zasto je to radio, nije na meni da zakjucim. Ali ako ti kazes da ste se ti i forelle uclanli samo da bi napadali Mixa onda se sami zapitajte, koliko to doprinosi nasem sportu. Umesto da se nesto novo kaze, ili neka stara musicarska fora analizira dolazi do pjuvanja, a to nije u interesu sajta.
Ja Vanju cenim, a verujem i on mene. Pitaj ga za Lakija i cuces sta ce reci. Ne verujem nista lose. Visio sam u radnji kod njega, zezali se itd.
Ali sta da pomisim kada kaze Mrzi me da se registrujem. Znaci da mu nije stalo do ovog sajta. I to je 100% OK, ja ga ne teram i nemam zelju to da radim. Ali takav vrhunsi musicar moze da doprinese sajtu i ovom nasem sportu, jer sajt ovakvaog tipa, koji se samo musicarenjem bavi i koga SVI zajedno stvaramo, jedostvano ne postoji kod nas.
Nadam se da sam bio jasan, a sada idem ovaj ukjesteni nerv da lecim!
Salut!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Sve je OK, Čele. Već sam ti se izvinio na ovom forumu. I tebi i čoveku koga sam nazvao tvojim gazdom. Toliko me je začudila pogrešna informacija o tebi da sam se pomalo iznervirao i prolupao. Još bih ti pisao i odgovorio na neke nesporazume, ali ne treba opterećivati ostale posetioce i članove temama koje nemaju veze sa mušičarenjem. Molim i tebe i tvog prijatelja Dejana da ostavite sve ovo iza sebe i počnete da se preko našeg sajta družite (nikako svađate) sa ostalim mušičarima. Čitajte i pišite o mušičarenju. Hajde da ne unosimo podele i razmirice na ovaj sajt. To bi sasvim sigurno bilo pogrešno.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Svaka cast Mix, prava muska odluka da se javno izvines ljudima, za mozda preteske reci!!
To je vec konstruktivna i pametna odluka za buducnost ovog sajta...


Koliko sam se raznezio mozda i odem na bodorke sa tobom:)
 

forelle

Junior member
Učlanjen(a)
19.11.2006.
Poruke
95
Broj reagovanja
0
Dr.Laki wrote:
ako ti kazes da ste se ti i forelle uclanli samo da bi napadali Mixa onda se sami zapitajte, koliko to doprinosi nasem sportu. Umesto da se nesto novo kaze, ili neka stara musicarska fora analizira dolazi do pjuvanja, a to nije u interesu sajta.
Dva “lovostaj” pajtosa se javno posvadjaju(e bas radite u interesu sajta) - Mix privremeno ode sa sajta i ko je kriv? Forelle? E nije - iskrivili ste stvarnost, sto nije fer. Forelle nije uzrok, vec posledica necijeg pisanja! Svako ima pravo da “napada” nesto sa cime se ne slaze! Napadao sam nesto “suprotno interesima sajta” a ne dobro. Borim se za pravo na svoje misljenje! A to je u interesu sajta. Kog drugog da napadam? Simsona? Sumadinca? Nisu mi dali povoda. Viktora zbog slike masakra? Dobro zakasnio sam, preduhitren sam i slika je obrisana!
Naravno da pljuvanje nije u interesu sajta! Procitaj lepo poruku ostala oprema/udice, post 77#, pa vidi ko ti “pljuje” na sajtu. Ja pokazem Sebastijanu kako se prave nimfe od plastike za pistolje – el si procitao Mixov odgovor na to?Ja Mixa ne napadam, ja samo pokusavam da mu pomognem da se promeni na bolje i menja se po malkice kolko vidim (malo “nesanice” mu nece skoditi i bice mi valjda zahvalan jednog dana).
Dr.Laki wrote:
Nadam se da sam bio jasan, a sada idem ovaj ukjesteni nerv da lecim!
Zelim ti da se sto pre izlecis!
Mixmaster wrote:
Molim i tebe i tvog prijatelja Dejana da ostavite sve ovo iza sebe i počnete da se preko našeg sajta družite (nikako svađate) sa ostalim mušičarima.
Ja se ne svadjam! Nemoj ni ti! Smiri zivce, idi na pecanje i sve ce biti “OK”!
Mixmaster wrote:
Hajde da ne unosimo podele i razmirice na ovaj sajt. To bi sasvim sigurno bilo pogrešno.
Ja ne unosim podele! Sekte, klanove, robovlasnike, vlazne podrume, neprijatelje... Ti pominjes... Ti nas delis...
To je stvarno pogresno! Pa ipak verujem da ce u skoroj buducnosti biti bolje!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Sad se kajem sto sam se izvinio, jer sam ipak bio potpuno u pravu. Zelim prijateljstvo sa svim musicarima sveta, ali bas svi ne zele i nije im u interesu prijateljstvo sa mnom. Zao mi je sto sam se izvinio i Celetu i Forelleu. sad shvatih da sam u stvari ja bio u pravu. Povlacim izvinjenje jer su to zaista ljudi kojima ja bez ikakvog razloga smetam. Mislim da je trebalo oni meni da se izvinjavaju. Ovo su moje zadnje reci o ovoj dvojici, koja su paznju musicara sa ovog sajta privukli samo cackanjem Lakija i mene.
Jesam ja preterivao sa omalovazavanjima, ali tek posto sam ja bez ikakvog razloga napadnut. Nisam uopste kriv ni za sta i zato povlacim sva izvinjenja upucena svojim nepopravljivim neprijateljima. Ja i dalje ne bih da imam neprijatelje medju musicarima, ali ne pitam se samo ja. Pitaju se i oni kojima sam hteo i i dalje zelim da budem prijatelj.
Kraj rasprave.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Potpuo NE potrebna rasprava i dalje raspirivanje strasti i sukoba! Ako imate da dalje nesto kazete nekome ili meni na ovu temu, koristite privatne poruke ii mali!

LOCK!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno