Mixmaster VS Sumadinac

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Zarad nekog uzdizanja, Mixmaster koristi ponizavanje drugih ljudi!!!! Ovo sam resio da napisem, samim tim da reskiram izbacivanje sa sajta. U postu o Mixmasterovoj stuki, napisao sam nesto sto nema veze sa musicarenjem, ujedno sam I naglasio to isto, ali hteo sam da se pohvalim. Nisam hteo da nastavljam raspravu sa istim, da ne ugrozim druge clanove koji zele Posto je doticnog Mixmastera pogodila istina, ma koliko ona bila bolna, on je nasao izlaz da sebe opravda pljujuci po meni. To je uradio tako sto je naglasio da ovakvi postovi nisu potrebni sajtu, da ovakve slike nisu potrebne, da se otvori poseban deo sajta u kome ce nas sve izolovati samo da bi mogao da radi sta hoce. Garantujem da se 50% musicara bavi jos nekom vrstom ribolova. Pre nego sto sam poceo da musicarim pecao sam na plovak, varalicu, tirolac, na sve moguce nacine. Od svega ostalo mi je varalicarenje I plovkarenje koje mi upotpune mrtvu sezonu od kraja oktobra do marta. Pored toga sto je naglasio da su ovakvi postovi suvisni na forumu, poceo ja da vrsi pritisak na Webmastera, da otvara pod forume kako bi nas smestio u sok sobu, ali da bi to bilo na lep I kulturan nacin, rekao je da bi to privuklo jos veci broj posetilaca. Mixmasteru nemoj da k…., ja nisam sirio plovkarenje kao nacin ribolova, niti nekog navodio na to, nisam pricao o tome kako se peca skobalj, gde zivi sta radi, samo sam postavio sliku sa rekordnom ribom. Kada se prica o babuskama tebi odgovara, nema te da negodujes. Ovom prilikom si zavrsio samnom, cenio sam te kao druga I coveka, ali sada si za sva vremena zavrsio. Aj sto si pljunuo na sve moje postove, ovim poslednjim si pljunuo na moju cast, a to se ne oprasta!!!! Mixmasteru gledam te kao kroz rendgen, providan si ni sam ne znas koliko. Kad si otisao rekao sam svima da ces se vratiti, da si ovo uradio iz namere da te neko moli, da bi jos vise poena zadobio, toliko si mi bio smesan onog momenta kad si dosao na forum da sam se celu noc smejao, a verujem da su I svi oni kojima je bilo jasno ono sto sam pricao. Ti nisi vaskrsnuo ostao si isti kao sto si I bio, mozda jos gori. Ti si los covek. Na prvi pogleda I kroz ona tri dana druzenja mislio sam da is odlicaj lik, covek sa kojima je sve opusteno, ali skrivao si se iza svega. Razocarao si me iz dna duse. Sa tobom prekidam svaku komunikaciju, sam si sebi pljunuo u usta!!!!
 
M

Mr.Zakula

Guest
Ja ne znam zashto dizesh tenziju,bez razloga!!??Shta ti je MixMaster loshe rekao??Zashto mislish da te je uvredio??Pravi mushicar nece u "mrtvoj" sezoni da peca na plovak,nego ce da se pozabavi mushicharenjem nekih drugih riba,koje mogu da pruze istovetna uzivanja!!Mix,ja,Profa,i josh dosta mushichara iz Nisha sada u najvece trtimo klenove na BWO,koji se ponashaju isto kao lipljani!!BARE!!SHTUKE,BANDARI!!!???Shta sa njima??Takodje sam hteo da te pitam,ako toliko ne podnosish klena,bodorku,itd.,zashto pecash skobalja,koji je iz iste familije riba - ciprinida i to na plovak!!??Shta je on,“plemenitiji“??
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Na zalost, Sumadinac je sve pogresno protumacio. Molim ga da jos jednom procita moj post, za koji kaze da ga u njemu "pljujem". Stavise, molim i ostale clanove sajta da pronadju zle reci u tom postu. Ja ih zaista ne vidim. Cak sam napisao da treba objavljivati na ovom sajtu i ulove ostvarene drugim tehnikama, ali na drugim mestima.
Medjutim, veoma je interesantan Simpsonov post ispod mog, koji je pun uvredljivih reci, a nije isprovocirao Sumadinca. Kako je to moguce?
Napominjem da u Sumdincevim postovima ima puno uvreda na moj racun: "Ti nisi vaskrsnuo ostao si isti kao sto si I bio, mozda jos gori. Ti si los covek. Na prvi pogleda I kroz ona tri dana druzenja mislio sam da is odlicaj lik, covek sa kojima je sve opusteno, ali skrivao si se iza svega. Razocarao si me iz dna duse. Sa tobom prekidam svaku komunikaciju, sam si sebi pljunuo u usta!!!!"
Medjutim, i pored ovoga ja se nikad necu naljutiti na Sumadinca. Nesto ga je naljutilo, pa je napao bas mene. Nista strasno. Ja sam ga upoznao i smatram ga prijateljem. Vrlo dobrim prijateljem. Koliko smo ostrih reci ja i Simpson razmenili na ovim stranicama, pa smo se sprijateljili. Izgleda da ovo komuniciranje iskljucivo putem web-foruma pomalo zbunjuje ljude i navodi ih na cudne zakljucke i izjave. To sam primetio kod mnogih, pa i kod sebe. Zao mi je sto je Sumadinac ovoliko ogorcen i ljut. Uveravam ga da gresi i da ce, ako dodje u Nis, na Izlozbu, ili pri bilo kom nasem susretu, opet sresti onog istog coveka, kog je upoznao.
Mom strpljenju u ovakvim situacijama nema kraja. Oko mene je uvek mnogo, mnogo musicara i milion puta je dolazilo da ovakvih nesporazuma. Verujem da Sumadinac ima razloga da sumnja u moju dobronamernost, ali isto tako znam da ce se tih sumnji otarasiti. Neki musicari su isto ovako govorili o meni, pa su posle postali moji najbolji prijatelji. Ja sam se posebno trudio da tako bude.
Jedino sto mogu da zakljucim je da ja, izgleda, imam neki cudan i neobican stil izrazavanja svojih razmisljanja. Jedino to moze dovesti Sumadinca, Igora, Simpsona, Lakija ili bilo kog drugog musicara na pomisao da u mojim mislima i recima ima zla.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
E sad ce lepo simpson da zovne lakija i da trazi moderatorski status nazad, samo da bih vam brisao ovako debilne postove!
Najgore od svega kad me iznerviraju jedan babuskar-kasapin i jedan kavijarac-300gramac :hammer: :hammer:

Al' nekako mi oba prirasla za srce :hammer: :hammer: .
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
lele ljudi pa opustite se, ovo ovde je balkan između planina i mora.... breeee

pa ko će koga neg svoj svoga ;-) :lol:
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Slusaj Zakula, jedna stvar je velika u pitanju koju ti nikad neces razumeti. Tebe je verovatno Mixmaster ocarao kao ribolovac, sto stvarno i jeste, expert je za musicarenje ne salmonidnih vrsta. Ti ga gledas kao idola, sto te dovodi do sukoba sa ljudima koji su suprotnog misljenja od njegovog. Zakula ja nemam nista protiv lova babuske, klenova, skobalja, naprotiv lovio sam ih ko zna koliko puta na razlicite nacine. Uopste ne citas sta sam do sada pisao i nemas svoje misljenje, nego sta kaze Mixmaster tako je. U dosadasnjim postovima u kojima je vodjena ogromna polemika o musicarenju ne salmonidnih vrsta mislim da sam bio jasan. Izneo sam svoj licni stav na tu temu, rekao sam da je za mene besmisleno loviti babuske, bodorke ne vestacku musicu kad se drugim tehnikama mnogo lakse moze doci do rezultata. Musicarenje klenova je sigurno interesantno, ali mene ne privlaci i mislim da je to besmisleno. Moje reci su dosta dobro jasne tako da ce svako razumeti. Ja nikoga ne nagovaram na nesto, ni u jednom momentu nisam rekao Zakula ti si lud sto pecas klenove, zasto bi ja to rekao kad ti u svemu tome osecas neku posebnu draz. Ne secam se da sam ikad rekao ne pecajte babuske i klenove na muvu to je lose, ti si turbo-folk musicar i te stvari. Sve sto sam rekao je moj licni stav!!! Druga stavr je da se klen nikad ne ponasa kao lipljen, odnosno nije ni prici lipljnu. Kad ga budes sa uspehom lovio videces da gresis. Ja znam jer sam pecao i klena i lipljena i video razliku. Ja vas u potpunosti razumem, da su vase reke prepune liplenovima siguran sam da bi 90% musicara iz Nisa i okoline pecali ovu ribu. To je sasvim normalno jer ste od najblize lipljenske vode udaljeni nekih 250-300km. Mlad si musicar ima vremena da probas sve sto do sada nisi, pa cak i mladicu na strimera, sto je takodje extra osecaj. U dosadasnjem musicarenj klenova, nisam primetio neku posebnu filozofiju, pecao sam ga na tri suve muve koje su gotovo svaki put bile uspesne. Za mene to nije kako kaze Mixmaster "high level".
 
M

Mr.Zakula

Guest
Nek se brishe,ljudi ce da pomisle da dolazi do sukoba izmedju plovkarosha i mushichara!!!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
ovo nije ni za spansku musicu ovo je za Poljskog wc-a :lol:
hajde da gadjamo aktere paradajzom i pokvarenim jajima :hammer:

pa neka malo neka ljudi daju oduska svojoj tastini treba do proleca iscoolirati, ko postuje zabranu tesko prolazi napade krize
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Zakula ti sebe smatras za musicara!!!! Ahahahahahahahaahahahaha, zelen si jos uvek ko pacije .....! Da nema ovog foruma da cujes sta se radi u svetu, za tebe bi jedina musicarska riba bio "Klen", a da vi imate i bodorku, strasnu musicarsku ribu, high level jebote. :hammer:
 
Vrh Dno