mlad mesec,pun mesec

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Veruj da ne znam! Kada pecam lipljena po Drini noću obično spavam pod uticajem plemenitih bobica kleke ubačenih u podlogu od šljive požegače :)
 

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
Lepo ti to pecaš,što više provodim po forumima sve više shvatam da se lipljen na Drini najviše lovi u kafani(što bliže drini to su izgleda krupniji) :hammer:.
 

musa1984

Junior member
Učlanjen(a)
26.03.2010.
Poruke
52
Broj reagovanja
0
Mislim da ne ako je gladan on će uzeti.... kaj se kod vas može noću i u sumrak loviti ili kako
 

beba

Junior member
Učlanjen(a)
20.12.2008.
Poruke
26
Broj reagovanja
1
Uopsteno mozda ima veze ali niko to jos nije tacno definisao
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
moze biti pun mesec ili mlad,moze biti ovako ili onako,ali do sad sve vrste koje sam lovio.....kad su bile gladne,udarale su...kad nisu,mozes im duvati u mehur.....ali one kazu  :p
 

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
Kad je gladan udariće, pazi molim te ! Jeli kad uhvatiš 2 ili 22 isto ?
I zašto su nekad 22 bila gladna a nekad 2, ili nijedan ?
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
zato jer si tako bio u mogucnosti.........o cemu se prica.......kad je prezentacija prava i kad je lipljan ili bilo koja druga riba gladan.....rezultat ne izostaje........svako ko tvrdi drugacije,vise je pecao na discoveryju nego na vodi.....al sta sad.....
 

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
tomos rider je napisao(la):
......svako ko tvrdi drugacije,vise je pecao na discoveryju nego na vodi.....

Ajde mi objasni kako se to peca na Discovery-ju !
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
sasvim lepo....ukljucis tv.....nadjes odgovarajuci kanal....i peeeecaaaaaaaaassss........ :D :D :D
samo se opusti,neka neko drugi brine gde naci cvarke i kavurmu sad,kad im vreme nije..... :D
 

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
tomos rider je napisao(la):
sasvim lepo....ukljucis tv.....nadjes odgovarajuci kanal....i peeeecaaaaaaaaassss........ :D :D :D
samo se opusti,neka neko drugi brine gde naci cvarke i kavurmu sad,kad im vreme nije..... :D

Vidim da imaš baš poveliko iskustvo sa tim, svo moje iskustvo stečeno je na vodi.
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
samo se vi ljudi opustite....ne valja frustracija nikako....naravno da iskustva nemam sa lipljenom....ravnicar sam,jbg.....ali uopsteno,mesec nema nikakvog uticaja ni na jednu ribu koju sam lovio,a lovio sam ih dosta i bio na vodi dosta.....zasto bi onda imalo uticaja na lipljena?
mistifikacija svega i svacega je ionako sama po sebi losa,ako dobro prodjes,svi uslovi su se poklopili i lipac je bio gladan......sledeci dan ne uhvatis nista.....sigurno mesec tu nije kriv........bistro.......
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
mesec utice na vodu, (plima -oseka) (Plima i oseka su promene mora u prirodi usled delovanja gravitacije Meseca). Ljudsko telo ima nekih 78% vode sto znaci da deluje i na ljude- neki nemogu spavati tada. Sada neznam tacno koliko vode ima u ribljem telu, a sigurno onda deluje i na ribu, da li pozitivno ili negativno za ribolovce. Za nas je da idemo pecati i napraviti neku analizu po kojoj cemo znati da li riba radi ili ne, a da budemo zadovoljni posle svakog izlaska jeste da uzivamo u prirodi i kraj reke bez obzira ako upecamo ili ne ribu.
 
Vrh Dno