moj 200ti +

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
U duhu Milančetovog posta ja ko kinez kopiram  :D evo moj 200ti +.
 

Prilozi

  • 200ti +.jpg
    200ti +.jpg
    3,5 KB · Pregleda: 251

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Hajde Sebastiane malo poradi i na minusevima. Tu si mnogo slab. :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Mixmaster je napisao(la):
Hajde Sebastiane malo poradi i na minusevima. Tu si mnogo slab. :hammer:

:D :D :D pa ček da odem na neki ribnjak da ulovim 10kg pastrmki za pola sata, sve onako sveže zaklane da ih slikam...još da opišem sa kakvom lakočom sam ih olešio...odma če da padne koji...možda več sada padne kakav dok samo govorim o takvoj pomisli  :D :smoke:

@Gogo, hvala za lepo mišljenje. Samo da se neuobrazim  ;)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
sebastian je napisao(la):
Mixmaster je napisao(la):
Hajde Sebastiane malo poradi i na minusevima. Tu si mnogo slab. :hammer:

:D :D :D pa ček da odem na neki ribnjak da ulovim 10kg pastrmki za pola sata, sve onako sveže zaklane da ih slikam...još da opišem sa kakvom lakočom sam ih olešio...odma če da padne koji...možda več sada padne kakav dok samo govorim o takvoj pomisli  :D :smoke:

@Gogo, hvala za lepo mišljenje. Samo da se neuobrazim  ;)

Tesko ce se to desiti jer simpson nece da se igra deljenja pluseva i minusa. A ovde vidim ima vise onih koji bi ti za takve fotke dali sve same pluseve :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
simpson H je napisao(la):
sebastian je napisao(la):
Mixmaster je napisao(la):
Hajde Sebastiane malo poradi i na minusevima. Tu si mnogo slab. :hammer:

:D :D :D pa ček da odem na neki ribnjak da ulovim 10kg pastrmki za pola sata, sve onako sveže zaklane da ih slikam...još da opišem sa kakvom lakočom sam ih olešio...odma če da padne koji...možda več sada padne kakav dok samo govorim o takvoj pomisli  :D :smoke:

@Gogo, hvala za lepo mišljenje. Samo da se neuobrazim  ;)

Tesko ce se to desiti jer simpson nece da se igra deljenja pluseva i minusa. A ovde vidim ima vise onih koji bi ti za takve fotke dali sve same pluseve :D

:D :hammer: zato cu morati da se slikam u C&R fazonu sa nekom skupom motkom i čekrkom pored. a da i neki lep goretex...a možda i neka drečava košulja i naranđasti prsluk od kakvih 300€   :D
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
sebastian je napisao(la):
:D :hammer: zato cu morati da se slikam u C&R fazonu sa nekom skupom motkom i čekrkom pored. a da i neki lep goretex...a možda i neka drečava košulja i naranđasti prsluk od kakvih 300€   :D

Sto se mene tice mozes i tange da nosis i to maskirne, to je samo tvoja stvar :D, opet od mene neces dobiti ni plus ni minus.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
simpson H je napisao(la):
Sto se mene tice mozes i tange da nosis i to maskirne, to je samo tvoja stvar :D, opet od mene neces dobiti ni plus ni minus.

uf to je vec previse za mene...prepustam to drugima  :)
 
Vrh Dno